Co s měkkým podpatkem?

Vložit odpověď
seznam.mih

4.5.12 19:07

Ano je to moje chyba, že jsem si koupila levné boty a i jsem počítala, že určitě nebudou tip ťop, ale boty jsem si v krámu zkoušela, procházela se v nich a tenhle problém jsem tam nepostřehla a na mě ty boty zdálky říkali paní.

problém je, že podpatek je měkkej, takže když se opřu plnou silou o patu, propadne se. při chůzi cítím pružení a kupodivu mi v nich nebolí nohy ani se mi v nich noha nepotí, jako u jiných bot. A vypadají přesně tak, jaký jsem chtěla a v normálním krámu jsem nesehnala - což je důvod ke koupi.

Dá se s tím podpatkem něco udělat? Vyměnit, zpevnit?

 

Ak je to opätok inej farby ako zvyšok topánky, tak sa dá kompletne vymeniť, dobrý obuvník by to mal vedieť urobiť - mne sa tak zlomil v polovici práve preto lebo bol slabý, ale obuvník ho úplne vymenil. Bol to taký čo vyzeral ako drevený, resp. korkový.

Norielle +1087/-412

5.5.12 09:19

 

tak to je o vyvrtnutí kotníku. boty jdi reklamovat, jsou nekvalitní.

uu +18132/-4949

7.5.12 20:47

 

Mám dojem, že se jedná o zborcenou mřížku v podpatku. Mám zkušenost s reklamací tohoto problému - přinesla jsem boty, prodavačka z nich rovnou vytrhla vložku, podívala se na prasklou mřížku a ihned mi vrátila peníze. Opravit to tedy s největší pravděpodobností nejde. Můžete se zkusit zeptat v opravně bot. Myslím ale, že jsou odepsané.

Adivey +1994/-318

16.5.12 14:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek