Co s měkkým podpatkem?

seznam.mih

04.05.12 19:07

Ano je to moje chyba, že jsem si koupila levné boty a i jsem počítala, že určitě nebudou tip ťop, ale boty jsem si v krámu zkoušela, procházela se v nich a tenhle problém jsem tam nepostřehla a na mě ty boty zdálky říkali paní.

problém je, že podpatek je měkkej, takže když se opřu plnou silou o patu, propadne se. při chůzi cítím pružení a kupodivu mi v nich nebolí nohy ani se mi v nich noha nepotí, jako u jiných bot. A vypadají přesně tak, jaký jsem chtěla a v normálním krámu jsem nesehnala - což je důvod ke koupi.

Dá se s tím podpatkem něco udělat? Vyměnit, zpevnit?


Reklama

 

Ak je to opätok inej farby ako zvyšok topánky, tak sa dá kompletne vymeniť, dobrý obuvník by to mal vedieť urobiť - mne sa tak zlomil v polovici práve preto lebo bol slabý, ale obuvník ho úplne vymenil. Bol to taký čo vyzeral ako drevený, resp. korkový.

Norielle +1085/-410

05.05.12 09:19

 

tak to je o vyvrtnutí kotníku. boty jdi reklamovat, jsou nekvalitní.

uu +18131/-4949

07.05.12 20:47

 

Mám dojem, že se jedná o zborcenou mřížku v podpatku. Mám zkušenost s reklamací tohoto problému - přinesla jsem boty, prodavačka z nich rovnou vytrhla vložku, podívala se na prasklou mřížku a ihned mi vrátila peníze. Opravit to tedy s největší pravděpodobností nejde. Můžete se zkusit zeptat v opravně bot. Myslím ale, že jsou odepsané.

Adivey +1974/-315

16.05.12 14:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Nanushka: Tip na nákupy v Budapešti

Mladou maďarskou značku založila v roce 2005 Sandra Sandor potom,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama