Co s šaty Karen Millen?

Vložit odpověď
Cleira

21.10.16 13:51

Dobrý den,
dostaly se ke mě společenské šaty Karen Millen a tak nějak nevím, co si s nimi počít. Jsou to hedvábné šaty, zřejmě z nějaké starší kolekce. Velikost je takové menší S, takže se do nich nevlezu a je mi líto, aby jen tak ležely ve skříni. Kdyby to nebyla taková značka, tak to tak neřeším. Ale když už mám jednou doma Karen Millen. :-)
Přemýšlím, že je vystavím tady nabo na votoči k prodeji, ale nejsem si vůbec jistá cenou. Podle mě nejsou skoro vůbec nošené. Mají jen dva drobné flíčky, ale nesu je do čistírny, tak je snad dají dokupy.
Není to úplně nejnovější kolekce, tak si nejsem vůbec jistá, jestli jsou ještě nositelné. Co myslíte vy? Mě přijdou celkem hezké, ale pořád nevím. Jaký je váš názor? Na netu jsem našla jejich fotky a jednu přikládám domácí.

Najdete v encyklopedii: Materiály

 

Nažehlila bych je, hezky vyfotila, nejlépe na nějaké kamarádce nebo aspoň krejčovské panně a hodila na Votoč, on se na ně někdo chytí.

Moir +23448/-3711

23.10.16 08:49

 

Nosit je nebudete, sušit je ve skříni do doby, než tyhle cípy zase prijdou do módy taky ne…vyfoťte cedulku která ukazuje jméno Karen Millen, poproste nějakou kamarádku modelkovských parametrů, zda ji můžete v šatech vyfotit a dejte je na ebay, aukro, votocvohoz… kdyz bude fotka pekna a lichotiva, tak je prodate myslim hodne rychle (blizi se maturitni a jine plesy, Karen Millen, ruzova barva a „sexy strih“ zabere urcite). Pod 2000 bych na ceskych platformach nesla.

+/-

27.10.16 21:53

 

když se k nim přidá krajková maska, bičík a pouta, tak do postele použít půjdou. Jinam bych je nebrala.

MP Vladenka +9533/-3345

22.10.16 16:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek