Co s vlasy v zimě?

Vložit odpověď
Ameline

26.11.17 00:09

Mám trošku delší vlasy, zhruba pod lopatky. I když jsou jemné, jsou zdravé a mám jich plnou hlavu :) Obvykle je nosím rozpuštěné, nerada je stahuju. Ale řeším, co s nimi teď - kabát a jeho tlustý límec (nedejbože šál) mi z nich dělá pohromu, stahuje je do pramínků, chytá je skoro jako suchý zip a nevypadá to vůbec dobře. Culík nepomáhá, děje se to samé, jen na trochu soustředěnějším prostoru. A cop mi s kabátem nevydrží. Vidím, že některá děvčata si vlasy schovají pod kabát nebo dokonce i šálu, ale to bych se zbláznila úplně, nesnesu to.

Dříve jsem to moc neřešila, ale začínám se pomalu dostávat k tomu, že by to bylo fajn mít nějak vychytané. Zase je nechci úplně stahovat od uší a krku, hezky hřejou.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Úplně to vidím. :-)

benyka +100398/-24366

26.11.17 17:01

 

Na youtube je dost návodů na nejrůznější drdoly, některé jednodušší, jiné složitější. Na krku takhle asi nezůstanou, ale přes uši se to uzpůsobit dá. Žádný zázrak jako nezychytávajicí se rozpuštěné vlasy asi neexistuje. A jestli ano, tak se ráda poučím, potřebuju ho taky. :)

Nosfi +397/-143

29.11.17 11:01

 

Já mám vlasy po pás a na cestu si obvykle dělám drdol, tj. fakt stažené vlasy, nebo upletu cop. Ani sepnutí do ohonu pro mě není řešení. V práci vlasy rozpustím a nosím je volně, ale kabáty mi z nich dělají dredy.

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3955/-460

29.11.17 23:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek