Co si obléct k šatům?

Vložit odpověď
Hanu1ka

5.5.16 10:52

Zdravim, v červnu má můj bratr svatbu, a tak jsem si pořídila nové šaty. Mám ale dilema v jake barevné kombinaci doladit doplňky a hlavně kabelku. Boty budu mit tmavě modré, a proto bych nějak chtěla rozstřelit tu barevnou jednolitost. Moc vám děkuji za rady. :-)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Já žádnou barevnost jednolitost nevidím - šaty s korálovými prvky mi přijdou dost výrazné na to, abyste je nemusela ničím rozstřelovat. Méně je někdy více:o)

+/-

5.5.16 11:58

 

Koralová farba je už jeden výrazný prvok sám osebe, tretia farba by to síce rozstrelila, ale skôr na škodu.

Ak Vám ide o to, že by ste chceli outfit nejako oživiť, nešla by som na to metódou ďalšej farby, ale napríklad trblietavými doplnkami (s mierou, samozrejme) - tým pádom na Vás niečo zažiari, ale stále budete elegantne zladená.

Určite hlasujem za tmavomodrú kabelku aj topánky.

barvinok +11799/-1382

5.5.16 12:08

 

Boty bych si nebrala modré, ale růžové. Maximálně třeba v nude odstínu a tím pádem i psaníčko tohoto odstínu. Pokud boty růžové, tak i psaníčko. Šperky bych volila drobné stříbrné náušnice a třeba stříbrný náramek na ruku.

ErumoisS +0/-3

18.5.16 12:55

 

Též bych se do další barvy nepouštěla. Dovedu si ale představit doplňky o odstín světlejší nebo tmavší než je ta modrá či korálová, hned se tím jednolitost rozředí. Lesk na doplňcích (které jsou jinak v téže barvě), jak navrhuje Barvinok, prokáže stejnou službu.

vias +8420/-2384

5.5.16 21:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek