Co si obléct na zimní promoci

Vložit odpověď
zelwice

8.11.16 14:04

Zdravím Vás, čeká mě v tomto týdnu promoce (jdu jako host, bratr promuje), už jsem měla vymyšleno, co si vezmu na sebe… Modrobílé šaty od Closet, červené doplňky… Ale ouha! Předpověď hlásí přes den -6 až -10 stupňů!!!! Vím, že se běžně dělají promoce podzim/zima. Můžete mi prosím dát tip, co si vzít na sebe, abych byla v rámci dress-codu a zároveŇ nezmrzla? (Dodávám, že jde o tradiční českou univerzitu, bratr bude mít TALÁR.

 

Podle mě není důvod na plánu cokoli měnit. Nevím, na jakou předpověď jste se dívala, podle mé má být až do konce týdne přes den nad nulou. A i kdyby ne, cestu zimní kabát a do sálu pro jistotu sako (pokud máte nějaké hodící se) nebo pashminu apod., ale to bych Vám radila i při + 15 venku…

kohlida +1469/-332

8.11.16 16:45

 

I podle mě jsou tyhle šaty v pořádku, když je doplníte vhodným vrškem s dlouhým rukávem (já stejně považuju na promoci šaty bez rukávu za méně vhodné). Sako, velký šál nebo … kdybyste měla krajkový dlouhý svetr? Pokud jste tam jako host a nikoliv promující, tak máte více možností na výběr, u nás byl pro promující ženy dresscode: dlouhé šaty s rukávem v tmavé barvě. Hosté nejsou nijak zvlášť omezeni, když se obléknou slušně a decentně v tmavších tónech, a to vaše šaty splňují.

Evženie +2336/-330

15.11.16 17:27

 

Máte-li tmavý kalhotový kostým doplňte jej nějakou společenskou halenkou a s kabátem zvládnete i mrazy.

erima +93/-30

10.11.16 13:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek