Co v létě do práce na sebe

Vložit odpověď
buchta.n.

5.11.12 13:53

Zima nám sice klepe na dveře,ale já už ted' přemýšlím,co budu nosit v létě do práce.Jde totiž o to,že mi nesmí být vidět vůbec nohy,hrudník a 3/4 rukou a nemyslím si,že bych v létě kde sehnala něco s 3/4 rukávem,navíc sem sukňový typ.Takže pokud budete mít nějaký tip,do čeho vzdušného,příjemného,neprůhledného a ideálně chladivého(len a podobné látky) se zahalit,budu ráda za fotky,odkazy a tak.Postavu mám slovanskou,takže široké boky,útlý pas a větší prsa.Díky moc :)

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

škoda, že to není diskuze, kde by se dalo reagovat… mám totiž dotaz - jste si jistá, že nesmí být vidět nohy? Není to ten klasický dress code, že nesmí být holé nohy? Tzn., že sukně s punčochami je ok… škoda, že jste nespecifikovala povahu práce. Nedovedu si představit práci mimo výrobu (kde vám snad poskytnou prac. oděv), kde by tohle platilo.

Curlygirl +12979/-2519

5.11.12 14:41

 

Zní mi to spíš jako požadavky z islámské země ( už jsem podobný dress code jednou viděla), jestli to odhaduju správně, tak vdlouhém chladivém vám stejně bude ve vedru líp:).
Příjemné je cokoliv přírodního. Chladivé je třeba hedvábí.
Případnou průhlednost sukní bych řešila tělovou spodničkou (hedvábnou, aby chladila).
Jinak, pokud jde o dress code do ciziny, tak spousta věcí se dá vyřešit na místě, člověk se nemusí bát, že by sehnal jen vyšívané hábity. Ve většině velkch měst se dá koupit západní móda, která splňuje místní požadavky.

Chari +4145/-520

5.11.12 15:27

 

Tak asi čádor, ne?=) Pardon… Určitě něco hedvábného. Teď se dělají takové ty sukně, co mají krátkou spodničku a dlouhou tu vrchní vrstvu, to by mohlo aspoň zhruba odpovídat požadavkům.

llolla +20399/-3436

5.11.12 18:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek