Cottisi a pašmína

PaolkaH

26.09.13 22:09

Už velmi dlouhou dobu toužím po pašmíně či něčem podobném. Narazila jsem na obchod http://www.cottisi.cz/, kde bych si dovedla vybrat. Nemáte s tímto obchodem někdo zkušenost ? Jestli to jsou šmejdy, jestli je to dobré ?


Reklama

 

Kašmírová pašmína stojí minimálně 1500 korun. U nás je, co se šál týče, hodně nepřehledná situace, protože to nikdo nekontroluje a dovozci a prodejci ani netuší, co vlastně dovážejí a že údaje na štítcích jsou falešné.

Pokud chceš pravou kašmírovou šálu, šetři. Pokud chceš víc barevných šál, kterými budeš doplňovat svoje oblečení, a nevadí ti, že budou z viskózy nebo akrylu, nerozpakuj se a nakupuj… ale pět stovek je moc. Pěknou „pašmínu“ běžně koupíš za 300.

Ada Pekelná +20925/-7870

26.09.13 23:13

 

Pašmína z „kašmíru“ za 500? Moc valné mínění bych o kvalitě neměla teda… koukněte např. na http://www.pashmina.cz/ pokud si chcete dopřát pravou pašmínu, se kterou se pojí ony opěvované vlastnosti

Martini90 +2108/-350

26.09.13 22:16

 

Přivezla jsem si parádní pashminu z Itálie, vypadá luxusně, příjemný materiál a krásný vzor a barvy, prodejce samozřejmě tvrdil, že jde o kašmír, evidentně není, nicméně za 5 euro nekup to :-) Takže já bych do toho šla, i když to není ta „pravá“ pashmina.

Lady_MM +1265/-202

27.09.13 18:50

 

Ahoj, já mám od Cottisi už několik šál včetně pashmin a jsou úžasný. Ceny jsou fakt nízký, ale kvalita je super. Navíc jsem se zajímala o ty levný pashminy a ten drahý originál „Pashmina“ je totiž výraz pro velkou šálu pocházející z kašmíru (vlna z kašmírských koz) přímo z oblasti Kašmír. A to by měly být ty drahé. Pak jsou kašmírové šály, které jsou vyráběny jinde a dají se sehnat za jinou cenu. Ale souhlas, že na trhu je spousta napodobenin, ale tyhle pashminy jsou fakt hrozně příjemné, jemňoučké a kvalitní a netají se s tím, že jsou vyráběny v Thajsku a ne v oblasti Kašmír v Indii. Za mě prostě DOPORUČUJI.

Madlenka15 +0/-9

27.09.13 11:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama