Dámské neformální sako

Vložit odpověď
Bačavelmistarý

16.8.14 17:44

Ahoj, prosím o nějaký tip, kde sehnat nějaké pěkné neformální dámské sako, nejlépe manšestrové, nebo z nějaké podobné pevnější látky, ne takové ty oblekové uměliny. Oběhla jsem blíže nespecifikované množství obchodů v Praze, a všechna saka, co jsem si zkusila, mi buď odstávala na hrudníku a u krku, nebyla pěkně tvarovaná v pase, byla moc krátká, z blbého materiálu, úzká v ramenou nebo neměli moji velikost. Dobře mi sedlo vlastně jen jedno ve Van Graafu, ale to zas bylo z tenčího materiálu, než bych si představovala. A pak tam bylo jedno pěkné „crazy“ od Ralpha Laurena, ale už bohužel nebyla moje velikost, byl to už jen slevněný doprodej. A to jsem fakt prošla všechny obchody shora od Václaváku až do Palladia a zpět. Nebo co se mi líbilo, stálo 12000 a víc, tož tak to jako fakt nejsem ochotná za jedno sako dát:-D Tak kolem 3000 maximálně… děkuji za tipy. Prosím neposílejte mě do secondhandu, chci něco nového.

 

Pokud máte hodně specifické požadavky a nemůžete sehnat vůbec nic, i když jste se dívala (zvlášť v hlavním městě, kde je výběr nejspíš největší), pak mi přijde jako nejlepší řešení nechat si ho ušít. Já vím, že to tu radí všichni všem, ale takhle si aspoň budete moc vybrat látku, barvu, střih atd. A budete to mít na míru, takže vám to nebude nikde stát, ani vám to nebude široké nebo úzké v ramenou. A do těch 3 000 byste se snad měla vejít :)

andiedvorakova +8745/-1219

16.8.14 19:58

 

No s tím manšestrem bych si to ještě rozmyslela, nepřijde mi to jako nejlepší a nejmodernější materiál. Hezká a celkem kvalitní saka dělá Esprit a s.Oliver (jak formálnější, tak méně formální), ale v kamenných prodejnách v ČR neseženete nic, doporučuji e-shopy (Esprit při vrácení hradí poštovné, u s.Oliver si musíte poštovné platit sama). Z kamenných obchodů bych zkusila Marks&Spencer, případně Mango (v Mangu co do kvality je to jak co…). Naopak bych se vyhýbala např. Reserved, tam často najdu oblečení křivě ušité a materiály taky nic moc (i když i tam se občas najde vyjímka). Pokud trváte na manšestru, tak to asi bude horší sehnat. Nejsem si vědoma, že bych v nějaké prodejně manšestrové sako viděla.

Erinka.X +861/-232

16.8.14 18:35

Potrefenáhusa +206904/-7168

17.8.14 11:31

 

Poptávala jsem tu nedávno ale na nic jsme nepřišly. Přikláním se k názoru si nechat sako podle svého ušít. Máte-li u koho. Já dám ještě šanci nabídce obchodů s podzimní kolekcí případně koupím nějaké nedokonale padnoucí ale větší a požádám švadlenu o úpravu.

Josefka +7983/-927

17.8.14 14:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek