Délka plesových šatů

Vložit odpověď
bublinka4

28.2.13 18:54

Koupila jsem si dlouhé plesové šaty a ačkoliv nejsem žádný trpaslík, potřebuju je zkrátit, neboť nekolik centimetrů tahám po zemi i s podpatky. A nevím, jaká je vůbec ta správná délka, vídám je kolem sebe v délce po kotníky i vláčené za sebou..
Svoje šaty jsem na internetu nenašla, nicméně jsou splývavé asi jako ty na přiloženém obrázku.

 

Podle mě jsou dvě možnosti: Pokud chcete šaty na tanec, ale nechcete obětovat estetiku, je ideální délka, kterou má modelka na Vámi přiložené fotce. Pokud Vám jde především o to v šatech dokonale vypadat, popřípadě nechcete, aby Vás šaty opticky zkracovaly je lepší délka přesně na zem ( toto preferuji já). Někdo nosí i délku nad kotníky, jak zmiňujete, ale ta se mi osobně vůbec nelíbí.

Daniela1991 +971/-246

28.2.13 18:58

 

Jde o to, že v šatech až na zem Vám bude partner při tanci lem přišlapovat. Ale zase na focení jsou šaty hezčí až na zem… Taky zvažte, jak moc chcete ukazovat boty. Kolikrát jsem viděla fotky, kde si slečna nadzvedávala sukni právě až k zemi, aby ukázala boty-a opravdu to nevypadalo moc hezky

Yla +1334/-199

28.2.13 21:56

 

Kdyby jste měla sukni dostatečně širokou (ideálně kolovou), tak se ani kvůli tanci nemusíte vzdávat délky až na zem, stačí přišít poutko na prst.

Chari +4139/-519

1.3.13 00:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek