DINNER IN THE SKY

aviv

08.09.16 10:49

http://prague.dinnerinthesky.cz/
Není tady náhodou někdo, kdo by se této akce zúčastnil? Zajímalo by mě, co si vzít na sebe : jdeme tam zítra, to má být teplo, ale zase tam může foukat? Nedokážu si představit jíst v bundě, ale jak jsem pochopila hosté jsou tam připoutaní, takže nahoře se už asi nesvléknu ani neobléknu. Mimo jiné je mi z té výšky špatně, tak nevím, jestli vůbec něco do sebe dostanu. Na druhou stranu letos se tato akce pořádá vlastně přímo naproti našemu domu tak to beru jako šanci pořídit neobvyklé fotky. Co si o tom myslíte, šli byste? A v čem? Mám dokonce strach, aby mi nespadla bota, na fotce to vypadá dost děsivě, pod nohama jen taková malá podložka a pak už nic …


Reklama

 

Když zvládnou podávat čtyř chodový oběd na porcelánu a víno ve skle, pak zvládneš šaty a lodičky s páskem přes nárt - aby ti nespadly. Tak bych to vyřešila já, pokud bych byla pozvaná - sama byc nešla - chyběl by mi komfort toalety a pohodlí.

Nugat +1845/-228

08.09.16 13:44

 

Tak to je děsivé :D Já bych teda v té výšce do sebe nedostala ani sousto, natož tak 4 chodové menu, takže máte můj obdiv. Na stránkách píšou toto

Co si vzít s sebou

  • Oblečení úměrné počasí
  • Mějte na paměti, že vítr je v 50 m nad zemí silnější a teploty mohou být nižší

Takže bych si asi úplně nehrála na hrdinu a nebrala si šaty ani lodičky. Přeci jen, co by to pak byl za zážitek se tam třeba 60 minut klepat zimou, jde o to si to přeci nějak užít. Volila bych nějaký hezký kalhotový kostým, nebo kalhoty, halenku, sako a šátek kolem krku a na nohy třeba oxfordky.

aviv: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ip.kkk +760/-382

09.09.16 11:25

 

Mne je zle už len keď to čítam. Nerada zverujem život technike, ktorej spoľahlivosť závisí od rôznych ľudí ak to nie je nevyhnutne nutné. Premiestňovať sa na vzdialené miesta je nutné, skákať na gume z mosta, obedovať zavesená na lanách a kladkách atď… zaobídem sa :)

kolúch +6633/-2036

08.09.16 11:49

 

Jé, to jsem neznala! Myslím, že dnešek je fajn, bude celkem teplo, takových dní už moc letos nebude. Bot bych se nebála, a vzala bych si s sebou nějaký šátek nebo pléd, do toho se zamotáte i připoutaná. Myslím, že těch 40 - 60 minut se dá přežít v klidu i bez WC. @kolúch má pravdu, že je to výstřelek, ale jestli už máte lístek, berte to tak, že je to prostě dekadentní úlet (doslova skoro ;-))

aviv: Odpověď mi pomohla, děkuji!

opal_k +1195/-113

09.09.16 08:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama