Dlouhá šifonová sukně

Bestyje

13.03.14 09:40

Dobrý den,
nějak jsem začala toužit po sukni dlouhé až k zemi, z šifonu, s taktéž dlouhou podšívkou. Nevím, jestli ušít, jestli koupit a v tom případě kde. Jsem v situaci - po rodičovské dovolené a ve fázi hledání práce, takže finance omezené. Nevím, zda vyjde levněji ušít, nebo koupit. Nějaké sukně jsem viděla např. tady: http://www.aliexpress.com/…3215005.html , ale nemám s nakupováním odtud vůbec žádné zkušenosti, hlavně mne odrazuje doba, za kterou nákup přijde a s kvalitou si nedělám též žádné iluze. Líbila by se mi sukně dole hodně široká (asi kolová?? nevím), otázka další je, zda se to hodí na běžné nošení a do zaměstnání . Všem děkuji za typy a rady.


Reklama

 

Podle mě se na běžné nošení hodí. Záleží také na tom, s čím ji zkombinujete. Co se týče zaměstnání, nevím, kde pracujete, takže nemohu říci, jestli je vhodná.
Levné sukně seženete na eBay (ovšem kvalita bude nízká). Minulý rok jsem podobné viděla např. v H&M nebo Orsay, můžete počkat, jestli třeba zase nebudou v letních kolekcích. Ze zahraničních e-shopů jsou k dostání na asos.com nebo dorothyperkin­s.co.uk

Bestyje: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Roseline +33304/-3945

13.03.14 11:44

 

V zaměstnání pozor na kancelářské židle a křesla na kolečkách. Takto už jsem si jednu dlouhou sukni z bavlněného voálu přiskřípla a následně natrhla. Co se týká dopravního prostředku, je dobré si nacvičit si přizvednutí při vystupování. Vhodnost do zaměstnání závisí na tom, máte-li předepsaný dress code, nebo ne. Pokud nemáte, a zároveň se některá z Vašich kolegyň obléká ne úplně kancelářsky (džíny, krátká sukně) a je jí to tolerováno, klidně začněte s dlouhou šifonovou sukní. Lépe v teplejším počasí, dá se to vysvětlit horkem, a okolí si zvykne.

Isca +16119/-2193

13.03.14 22:48

 

Za tu cenu bych ji klidně prubla… Na těch fotkách to vypadá krásně, ale možná bych se trošku bála, aby to bylo tak čarokrásné i v reálu, když zrovna nebudu tančit nebo skákat jako ty dívky na fotkách :D Jo a koukám, že už v názvu to má mopping the floor, tak s tím počítejte :D

Bestyje: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karin +38903/-6821

16.03.14 19:58

 

Dlouhé šifónové sukně běžně seženete v českých shopech pro orientální tanečnice. Dlouhé, krátké, průsvitné neprůsvitné, různé baryv, kolové, cípaté. Jaké si vzpomenete. Jsou to pěkné univerzální sukně vhodné i na běžné nošení. Nemají žádné cingrlátka. Nevím proč nutně objednávat v zahraničí, když v Čechách vám ušijí i na míru a z bohatého výběru barev . Mám zkušenosti s těmito obchody
http://www.modnitrendorient.cz/…vE,satEnovE/
http://www.orientalniobchod.cz/ až dole Sukně
 http://www.orientalni-obchod.cz/…-tance-sukne

Jen nevím zda je sukně vhodní pro práce, na léto, na procházku, k vodě, k hezkému tričku to ano.

Sharene +540/-210

13.03.14 12:36

 

Já bych do ní rozhodně šla, zvláště nejlíp se bude vyjímat na vyšší, štíhlé postavě, což nevím jestli jste. Na letní nošení v pohodě, do práce možno nosit taky, ale jak psala Isca výše, pozor na kolečkové židle a vstávání od stolu, aby se sukně nepřišlápla.
Koupit se dá i u nás, např.:
http://www.halens.cz/…3247/sorting$score,Descen­ding/paging$2,27?oc=036
http://www.bonprix.cz/…ne-88076738/?…
http://www.bonprix.cz/…u-116398355/?…
 http://www.bonprix.cz/…e-104920359/?…

Bestyje: Odpověď mi pomohla, děkuji!

firefox +92/-69

16.03.14 21:51

 

Nevím, kde pracujete, ale do běžného zaměstnání není dlouhá, dole hodně široká šifonová sukně praktická. Jednak se šifon lehce zachytne, takže budete mít za chvilku zatrhané nitky, jednak dole široká musí být až na zem, takže s ní budete „zametat“ a v dopravním prostředku může trochu překážet.
Umím si podobnou sukni představit pro někoho v showbyznysu anebo pro toho, kdo organizuje svatby či oddává. Nádherná by byla na zahradní párty, letní oslavě narozenin a pod.
S nakupováním v aliexpress nemám zkušenosti.

Zoe +2678/-398

13.03.14 11:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

AlexMonhart: Batoh, co se stane v mžiku psaníčkem

Značka Alex Monhart vyrobila batoh, který se pár tahy změní v... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama