Dlouhé sako, zimní kabát

Vložit odpověď
Bestyje

23.9.13 22:41

Dobrý den, prosím o rady:
1. Z dob dřívějších mám v šatníku sako stejného střihu, jako na přiloženém obrázku. Vlastním ho v šedé barvě (jsem lenivá vyhrabat ho a fotit- pardon). Po dlouhé době se chystám nastoupit zpět do pracovního procesu a přemýšlím, zda to k tomu je, nebo opravdu vůbec ne. Neměla jsem ho na sobě dlouho, proto váhám a nejsem si nyní v módě moc jistá. Ale vyhodit jsem ho nedokázala, protože lichotí mé postavě, cítila jsem se v něm kdysi perfektně a na mé poměry nebylo zrovna levné. Pokud nosit - poradíte typy? Nebo je úplně nemožné a mám ho vymrsknout?

2. Vlastním prakticky stejnou dobu klasický černý flaušový kabát, Tatiana Collection , jednoduchý, lehce projmutý střih, žádná divočina, žádné zdobení . Myslím si, že se jedná o nadčasový kus, přesto budu ráda za ujištění, zda se to ještě nosí. Znova mám obavy kvůli tomu, že dlouho ležel nepovšimnut v šatníku. Ostatně takových věcí je mnoho.
Všem děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Určitě by nám v rádcovství pomohly fotky obou kousků… Takže nebuďte lenivá a vyfoťte se nám v tom… ;) :D .....Jestli to sako vypadá stejně, jako na obrázku, jen v šedé barvě, tak proti tomu nic nemám..když ho budete nosit jen venku jako kabát. Jinak je to fakt mimo…

Bestyje: Odpověď mi pomohla, děkuji!

xmarkeeex +1761/-353

23.9.13 23:20

 

Myslím, že kvalitní oděvy klasického střihu (bez ultraširokých rukávů nebo ramen atd.) můžete nosit pořád bez obav, módní outfit vyrobíte pomocí doplňků.

Bestyje: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4358/-848

24.9.13 06:40

 

Tak já na obrázku nevidím sako, ale lehký kabát hezkého střihu, který by si vyhodit určitě nezasloužil. Pokud byste z něj chtěla udělat sako, stačilo by jej zkrátit, ale škoda ho…a taky bych se přimlouvala, abyste sem dala fotku sebe v těch kouscích, to se pak hned líp pozná, co by k nim ještě pasovalo :-)

aerofrog +2174/-611

24.9.13 07:05

 

Není to fuk, jestli je to moderní, pokud vám to sedí a cítíte se v tom dobře? Najít v obchodech padnoucí kabát je často nadlidský úkol, tak se ho určitě nezbavujte. Navíc mi to, co se nachází na tom obrázku, připadá natolik nadčasové, že bych se to nebála vylovit ze skříně ještě za deset let (pokud bych neměnila proporce natolik, že by mi už neseděl tak bezvadně).

Bestyje: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8059/-1745

24.9.13 10:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek