Dlouhý pánský kabát

Vložit odpověď
LEVEBE58

22.10.16 08:15

Poradíte, kde by se dal sehnat dlouhý zimní vlněný pánský kabát? Všude mají jen krátké kabáty s délkou saka nebo „dlouhé“ s délkou ke kolenům. Manžel by chtěl kvalitní elegantní plášť dlouhý do půlky lýtek, může být přiměřeně extravagantní, ale ne gotik. Podobné jsem našla jen na webu s možností si nechat poslat z Číny, ale to tedy rozhodně nechci. Pánští krejčí většinou šijí max. obleky a „těžkou krejčovinu“ už nikdo nenabízí. Děkuji za nápady.

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

Abych byla upřímná, šla bych do secondhandů. Já takhle jeden sehnala. Ale je to děsně nepohodlná varianta, jednak nejdete na jistotu ale na hon, může trvat pěkně dlouho, než narazíte na něco vhodného a hlavně s sebou nemáte na vyzkoušení toho, komu musí kabát sedět. Ale mně kabát krejčová ušila, tak třeba přece jen narazíte na někoho, kdo to dělá.

LEVEBE58: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Makinka +463/-101

22.10.16 12:18

 

Vyloženě až do půlky lýtek kabát, to je prakticky vzácnost a většina „jen“ ke kolenům. Jediný, který je teď navíc akci za krásných 100 liber, mají v TM Lewin UK, plus zhruba 350 kč na dopravu, což je furt skvělá cena, na to, že to je 100% vlna.
Delší kabát, než tento, jsem osobně nikde neviděl.
Kdyby jste ho chtěla, napíšte mi SZ, budu asi objednávat něco, tak bych Vám ho vzal. Případně můžete objednat sama, i když je to lehce složitější, ale dá se.

LEVEBE58: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

29.10.16 20:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek