Doladění společenských šatů

Vložit odpověď
Ofélia

17.11.14 19:14

Prosím o radu: ako by ste doladili tieto krajkové šaty? Mám na mysli bižutériu a kabelku. Ide o stužkovú slávnosť, lodičky sú hladké čierne. Chcem, aby to celé nevyzeralo smutne, ale zároveň aby to bolo dostatočne slávnostné. Ak máte nejaké tipy a obrázky, budem, samozrejme, rada.

 

S tím se toho mnoho dělat nedá. Většina už je hotová. Vyčesat/sčesat dozadu vlasy, přidat náušnice (zlato, stříbro, perly - podle vaší preference), třeba i prsten, a barevné psaníčko. Nejlépe hladké, ne saténové, aby se to netlouklo s tou krajkou, tu bych nechala jako hlavní materiál, který by měl poutat pozornost. Z barev bych volila tmavší - vínovou, lahvově zelenou, námořnickou modř… Pokud nejste typ na kontrasty, pak by ta černá s žádnou výrazně světlou nebo zářivou barvou dohromady nevypadala moc dobře. Možností je i černé psaníčko třeba se zlatým nebo stříbrným okrajem/zapínáním atd.

Ne všichni vypadají v černé smutně, pokud vy ano, potom asi byla chyba kupovat si černé šaty. Ale to, že nebudete jásavá už od pohledu, to vůbec nemusí znamenat, že nebudete vypadat dobře. Černá je elegantní a s tím správným výraznějším líčením se v ní určitě neztratíte :)

Jinak, když projdete „Peklo radí“, najdete asi 20 dotazů na to, jak doladit černé krajkové šaty, takže si můžete přečíst odpovědi na ně.

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

17.11.14 20:10

 

Před časem jsem se tady ptala na totéž a dostala stejnou odpověď. Můžete se na to podívat, poslali mi tam zajímavé obrázky doplňků. Mám úplně stejné čermé krajkové šaty a zítra v nich půjdu na promoci. Taky mám stejný „smutný“ pocit jako Vy, přestože jsem už o pár let starší a v práci mi říkají „paní doktorko.“ Věřím ale, že takové šaty jsou opravdu elegantní, a v tom důstojném prostředí v té slavnostní chvíli se v nich budeme cítít dobře. Možná, že Vám pomůže třeba jen světlá kabelka nebo výraznější stříbrný nebo zlatý šperk. A hlavně úsměv! Ta stužka, kterou dostanete, bude nakonec ten nejzajímavější doplněk a Vaše šaty krásně ozvláštní. Hezký zážitek přeji :-)

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lenka-muller +61/-21

18.11.14 10:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek