Doplňky k šatům na svatbu - Praha

Vložit odpověď
aleale

4.8.14 21:29

Dobrý den,

chystám se na svatbu jako host, no a nějak jsem nestihla řešit doplňky. Mám tyto šaty:
http://ladyvlondon.com/…Swing-Dress/#…
ale v tm.modré + bílé puntíky, no a nevím , kde by jsem narychlo sehnala spodničku, nějaké vhodné boty (v podpadcích neumím chodit, takže spíše na klínku), asi v červené barvě, a kabelku.
V Praze, případně rychlý e-shop.
Díky za rady.

Najdete v encyklopedii: Retro šaty 50. léta

 

Já myslím, že sehnat odpovídající boty na klínku nebude problém. Obzvlášť v Praze. Retro prvky už začínají být tak masově oblíbené, že je najdete snad v každém obchodu s konfekcí. Tak myslím, že bude stačit se podívat v obchoďácích. Můžete také zkusit Zoot, občas tam vídám boty, co jsou k retro šatům skvěle. Ale nikdy jsem je nekupovala, takže za kvalitu se vám nezaručím. Spíš bych si vyhradila odpoledne a obešla obchody…

Co se týče spodničky. Já bych ji možná vynechala a vzala si jen ty šaty. Možná je to tím, že se mi retro šaty líbí spíš bez spodničky, ale možná i tím, že cizí svatba je místo, kde bych nechtěla být až tak prostorově výrazná, takový poutač pozornosti. Já vím, že není třeba se maskovat, jen aby nevěsta vynikla, taky vím, že si nikdo nikoho jiného s nevěstou nesplete, i kdyby ta druhá měla krátké bílé šaty. Přesto když vidím, jak některé nevěsty (spíš většina) vypadají v klasických půjčovnových šatech, které jim nesedí, leckdy ani nesluší a prostě v nich vypadají tak nějak omšele, tak bych se asi cítila trochu v tom duchu, že jsem si mohla tu spodničku (která prostě pozornost poutá, zvlášť tady, kde lidi nejsou zvyklí na nic, co vybočuje z řady v pozitivním smyslu slova) odpustit. Pořád bych vypadala dobře, ale poutala bych míň pozornosti. Nechala bych si ji prostě k ostatním příležitostem (třeba maturitní plesy).

K té červené. Já bych ji vyměnila spíš za žlutou. Záleží samozřejmě, zda vám tato kombinace bude slušet, ale červená, retro + puntíky, to je taková ta úplně první kombinace, po níž skočí instinktivně každý, kdo by se pokoušel vytvořit retro outfit. Pokud ještě kabelku, boty a doplňky nemáte, zkusila bych se červené vyhnout. Zvolila bych ji jen v případě, že by mi žádná jiná barva nešla ke zbytku šatníku.

Jste z Prahy, myslím, že tam seženete vše :) Jen to chce trochu trpělivosti při procházení obchoďáků. Pár kabelek, které by se hodily k retro jsem viděla i u Vietnamců - a vypadaly překvapivě dobře.

andiedvorakova +8745/-1219

5.8.14 12:45

 

spodničku skúste na metalshop.cz, mali tam naposledy aj červenú :) mne osobne odtiaľ prišla za pár dní

Nathalocka +352/-111

5.8.14 06:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek