Doplňky k béžovému kostýmu

Vložit odpověď
Azarewa

8.2.13 19:12

Vážené pekelnice,
prosím vás o radu. Dostala jsem béžový kostýmek, líbí se mi jeho střih, ale zradou je právě ta barva. Jsem zimní typ a v béžové vypadám jak po těžké žloutence. Dalo by se to zachránit nějakými doplňky? Obarvit kostým bohužel nejde, obsahuje polyester.
Díky

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Dobrá den, pokud jste zimní typ, pokusila bych se ho zachránit tmavší modrou, bordo, malinovou,… halenkou, ideálně bez výstřihu, ať máte u obličeje barvu lichotící zimnímu typu. Pokud by ani toto nepomohlo, rozebrala bych kostým na kusy: Kalhoty/sukně budou určitě dobře použitelné, jako jednoduchý základ k většině topů. Ze sakem to bude problematičtější, ale pokud na sobě nebudete mít i kalhoty ze stejné látky, můžete barvy dodat snáze.

Daniela1991 +971/-246

9.2.13 10:00

 

Jsem také zimní typ, takže vím, o čem píšete. Je důležité dostat lichotivější barvy k obličeji: halenkou s límečkem, který půjde přes klopu saka, šátkem nebo šálkou, objemnou bižuterií, případně i topem, který bude vykukovat z rozepnutého saka. Barvy, které ladí s béžovou i se zimním typem jsou různé odstíny fialové a zelenomodré. Pro oficiálnější příležitosti by mohla být dobrá i hnědošedá (taupe) nebo bílá - to musíte vyzkoušet.
Kdysi jsem měla z velmi krásné látky společenské taneční šaty s bolerkem právě v béžové barvě. Měla jsem je na sobě párkrát, a když jsem se viděla na fotkách, tak jsem je s těžkým srdcem darovala.

Zoe +2709/-400

9.2.13 14:51

 

Zkuste námořnickou modř nebo petrolejovou. Cihlová nebo malinová by taky nemusela být k zahození.

Majdallena +38/-2

11.2.13 21:54

 

Já bych k béžovému kostýmu zvolila asi hnědé doplňky , nebo hnědozlaté…Možná by se dala i třeba vínová, nebo bordó. Pak samozřejmě černá, ale ta je k béžové moc tvrdá a nenápadita…

Kaackac +105/-13

8.2.13 20:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek