Doplnky k obleku na maturitni ples

JBMNT666

11.02.16 02:11

Zdravim,

zajimalo by me co si myslite o prilozenych manzetovych knofliccich a motylku. Konkretne zda si je dokazete predstavit v kombinaci s timto oblekem (k nemu pasek se zlato/stribrnou sponou). Popripade jestli mate napady jak kombinaci vylepsit, obleky nenosim, tak si necham poradit. Jinak je outfit urceny k maturitnimu ple­su.


Reklama

 

Podle mě musí být muž typ, který motýlka unese, Nesvědčí (na rozdíl od kravaty ) zdaleka každému. Na tomto konkrétním nevidím nic závadného, jeho slušivost však musíte posoudit sám (jelikož svoji fotku jste nepřidal). Manžetové knoflíky jsou šílený kýč. Proč tyto? Zobrazují něco pro Vás významné? Pokud ne (v což doufám), pořiďte si nějaké decentní, s hladkými liniemi. Zejména pokud se společenskému odívání ještě jednom učíte, je dobré začít jednoduššími kombinacemi. Oblek je OK, doufám, že se na živo blyští méně, volbu této značky ve Vašem věku chápu. Dejte si prosím pozor na správnou délku nohavic a rukávů, aby se nekrabatily, jak je to u českých mužů obvyklé. Užijte si ples :)

JBMNT666: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Iv_Sm +40488/-2692

11.02.16 08:25

 

No, já bych nic nebrala tak tragicky. Konec konců, kdy jindy si má člověk vyzkoušet, co nosit a nenosit, než na maturitním plese a na prahu dospělosti.
Osobně mi nevadí lesklý oblek, mnohem důležitější je - jak už tu někdo uvedl - aby seděl, hlavně aby rukávy a nohavice měly správnou délku, ani dlouhé, ani krátké. Nohavice nařasené na botách v bohatých skladech jsou stejně trapné jako kalhoty, z nichž muži koukají ponožky. Na lesklém obleku je taky všechno víc vidět, neodpustí svému nositeli žádné pnutí přes břicho nebo plandající ramena, což by matný oblek milosrdně zamaskoval. Takže pokud by oblek seděl, OK.
Na manžetových knoflíčcích (promiňte mi to kacířství) v tomto případě moc nezáleží. K lesklému obleku, který je už sám o sobě nápadný, bych nicméně zvolila nějaké úplně prosté, obyčejné, nenápadné. Motýlek - nemám názor, kvalitu neposoudím. Matná černá mi přijde vyhovující.
Nezapomeňte na dokonale čisté boty a opijte se jen tolik, abyste byl ráno schopen v pořádku dorazit do postele. Pak už stejně nikdo nebude koukat ani na barvu motýlka, ani na tvar knoflíčků.

JBMNT666: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2199/-311

11.02.16 22:16

 

Manžetové knoflíčky pořídíte v krejčovství Andrej Emanuel, Krakovská 12, Praha 1. Cena je 490,–Kč a lze i objednat na přání.

Andrejova +1/-3

24.03.16 16:30

 

Ten oblek je naprosto katastrofální, stejně jako všechny umělotiny od této firmy!!! Jestli nechcete být za kašpara, tak dejte ruce pryč od této firmy a jejich obleků. Podívejte se na stránky suitsupply, nebo třeba tmlewin a další a tam se případně inspirujte a na tuhle hrůzu zapomeňte.
Manžetové knoflíky a motýlka se klidně vezměte, ale opět ne od této firmy a inspirujte se opět jinde. A ještě doplňte kapesníčkem. Každopádně ještě jednou, této firmě (bandi) se vyhněte velmi velkým obloukem, je to hnus a navíc nekvalitní hnus a předražený hnus!

Dony Rafin +9520/-2446

11.02.16 20:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama