Doplňky k šatům na svatbu jako host

Vložit odpověď
Ančurka

9.6.14 16:23

Ahoj chystám sa na svadbu ako hosť. Mám šaty (nie je dobre vidieť farbu, je taká krémová s jemným nádychom do ružova), topánky aj kabelku (viď. obrázky). Potrebujem poradiť aké doplnky si mám dať (farba, veľkosť, druh…). Vlasy by som chcela mať vypnuté do drdola. Vopred ďakujem za rady.
P.S. prosím nepíšte mi, že si nemám dávať tieto topánky lebo sú príliš tmavé. Sú to totiž najpohodlnejšie topánky na opätkoch aké som mala kedy na sebe a plánujem v nich pretancovať celú noc :-D

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Tak v první řadě vám napíšu svůj názor - barva šatů se pro hosta na svatbu nehodí. Tyhle světlounké barvy by měly být určený pouze pro nevěstu. Navíc čím víc koukám na tu vaši fotku zepředu, tak víc se mi šaty nelíbí. Ale na to jste se neptala.

Každopádně k otázce. Určitě bych něčím rozbila ty šaty - nějaká pěkná výrazná brož nebo pásek v barvě bot. Pak bych si vzala náušnice - výrazné visací (v případě pásku) nebo kratší nenápadné (v případě brože). Na ruku náramek a je to. U šperků bych zůstala u stříbrné barvě (jako má řetízek od kabelky).

Ladie +2065/-353

10.6.14 13:49

 

Líbí se mi nápad s výrazněním pasu od Jarky. Jinak bych se přikláněla k nějakým výraznějším delším náušnicím, které by vám mohly trochu zjemnit rysy obličeje. Pak už by stačil jen nějaký jednoduchý náramek.

Markymar +694/-194

9.6.14 17:35

 

Také bych do pasu něco uvázala, ideálně stuhu, v barvě, kterou máte ráda a kterou byste ještě zopakovala třeba na náušnicích. Nebo v barvě bot a kabelky, a přidala bych ještě nejakou barvu. Myslím si, že světlá barva nevadí. Díky střihu a doplňkům Vás nikdo za nevěstu považovat nebude, ani kdyby byly šaty bílé.

Ančurka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

13.6.14 20:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek