Doplňky k šatům na maturitní ples

Vložit odpověď
Barr.b

12.10.13 21:42

Dobrý den milé i nemilé pekelné osazenstvo, potřebovala bych poradit, jaké doplňky by se hodily k těmto šatům na maturitní ples. Zatím nemám vymyšlený ani účes, boty, nic, jen tyto šaty, takže si nechám ráda poradit :)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Vzhledem ke zdobení šatů, které se mi jeví jako stříbřité a dost upoutává, vzala bych si k tomu jen stylově podobné náušnice. Pěkné budou visací. Z vlasů drdol, výčes, banán - i ten by šel přizdobit - doplněk bych zase volila obdobný k tomu pruhu na šatech. Pokud bych nezdobila účes, tak ještě přidat vhodný náramek. Subtilní střevíčky na podpatku nebo taneční boty buď v barvě šatů, nebo stříbřité. Trochu oříškem bych viděla líčení- šaty jsou na tzv. „zimní typ“, ale ty jsi nejspíš typ podzimní. Chce si to předem vyzkoušet, aby barvičky sedly…
Jinak šaty se mi moc líbí… ;)

Barr.b: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Chany +14998/-1563

12.10.13 23:02

 

Vaše šaty jsou hezké, ale jestli ty dvě dámy za vámi jsou vaše kamarádky a to, co zkoušejí, plánují obléknout na ples, tak jim prosím mým jménem vyřiďte, že NE NE NE za žádnou cenu prostě nééééé, to ať radši zůstanou doma, panebože. :-D

corrigan +16866/-9380

14.10.13 13:24

 

Off topic: Ty šaty jsou nádherné, odkud je máte? :-)

KacaStar +210/-55

14.10.13 18:59

 

Šaty jsou moc hezké, doufám, že nepadají. Účes se na ples nejlíp hodí jednoduchý drdol, ne moc utažený, který se vydrží nerozpadat (dobré výsledky v tomhle směru mají např. drdoly stočené z copu); nemáš příliš dlouhé vlasy, takže i účes z rozpuštěných může být, třeba s výraznou sponkou na skráni.
Co do šperků, hodí se výrazné náušnice, krátký náhrdelník (dlouhé jsou při tanci nepohodlné), ozdoba do vlasů.
Barevně - stříbřité věci, stříbro, stříbrošedá, modrá (třeba světlejší a výraznější než na šatech, nějak příjemně kontrastující, co tak třeba sytě tyrkysovou?), nenažloutlá skorobílá.
Ke kabelce už jen jedno - ne přehnaně lesklou.
Boty samozřejmě nejlépe taneční. Hlavně nesmějí padat, hodí se tudíž řemínek kolem kotníku; měly by mít podpatek (libovolné výše, jde jen o to, abys nestála na zemi celou plochou nohy) a pokud možno hladkou podrážku, která bude trošičku klouzat. O něco bezpečnější jsou boty s plnou špičkou a patou, některé slečny na jehlách dokážou okolí pěkně podupat. Samozřejmě bys ve výsledku neměla courat sukni po zemi. Pokud si můžeš vybírat barvu, kromě uvedených výš bych nezatracovala sytou tmavě rezavohnědou. Klasická černá nebude úchvatná, ale ani nic nezkazíš.
A nic by radši nemělo být moc komplikované, ať se to nepobije s tím ozdobným na šatech.

Eleanor Rigby +9301/-2867

12.10.13 23:02

 

absolútne úprimne povedané,najlepší doplnok by boli pekné ramená. čo vy nemáte. takže za mňa - niečo, čo by tie Vaše zakrylo.

viktorias +1565/-388

16.10.13 08:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek