Doplňky ke kabátu

Vložit odpověď
nabilka

30.9.13 23:04

Moc se mi líbí, tento kabát. Někdo se tu na něj ptal a já se do něj zamilovala. Kabát je ke kolenům, já nosím sukně pod kolena… Je to problém, že budou koukat? Dlouhý kabát ke kočáru není moc praktický. Jakou byste mi doporučili barvu kabelky, kozaček, rukavic, čepice? Děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Nemám to podloženo nějakou hlubokou erudicí, ale osobně si nemyslím, že by vykukující sukně měla být takový problém – za předpokladu, že vykukující část bude vhodně dlouhá, tedy ani málo, ani moc. Deset, maximálně dvacet čísel mi přijde v pohodě – sukni tak viditelně „přiznáte“ a doplníte jejím vzhledem samotný kabát. Příliš dlouhá sukně (ke kotníkům) už by v kombinaci s touto délkou kabátu vypadala nevyváženě, a naopak sukně stejně dlouhá jako kabát nebo jen o malinko delší, na kterou by nebylo přes kabát pořádně vidět, ale lezla by ven, by působila dojmem, že jde o domácí zástěru nebo tak něco…
Pokud jde o barvy, samotný kabát je poměrně neutrální, ale pořád spíš v teplém tónu, takže záleží i na tom, jaký jste Vy sama barevný typ. Pokud vám sluší teplé barvy, máte vyhráno a můžete kombinovat víceméně podle chuti, všechny barvy podzimu budou k tomu vypadat dobře (cihlově červená, hořčicově žlutá, tmavě hnědá, sytě zelená) – představuji si nějaký pěkný velký vzorovaný šál nebo šátek v těchto barvách a k tomu ostatní doplňky jednobarevné (kabelka, čepice, rukavice jedna barva, třeba hnědá, kozačky jiná barva, třeba tmavě červená, nebo to můžete proházet). Pokud jste spíš studený barevný typ, volte u obličeje (čepice, šála) doplňky v barvách, o kterých víte, že vám sluší, ale vždycky je pečlivě porovnejte i s barvou kabátu. Například hodně světlé studené barvy (růžová, žlutá…) by si, jak odhaduji, s touhle béžovou moc nerozuměly. Takže rozumně :)

Ymber +1351/-199

1.10.13 13:43

 

netuším zda to je nebo není módní prohřešek, ale já bych nic proti vykukující sukni neměla. naopak je lepší když je alespoň malý kousek sukně vidět. když má někdo zapnutý kabát ke kolenům a kratší sukni která není vidět, vypadá to, jako když ji žena zapomněla doma. z pod kabátu vykukují rovnou „holé“ nohy v silonkách. nevím, já jsem názoru že kousek koukající sukně je lepší.

Sharene +540/-210

1.10.13 17:04

 

Beáta Oravcová má na svém blogu speciální článek o kombinování různých délek kabátu a sukně. Snad vám pomůže: http://www.supervizaz.net/…A1ta-a-sukne

+/-

1.10.13 20:51

 

K této délce kabátu bych koukající sukně nebrala, nebude to vypadat dobře. Pokud není k mání dostatečně dlouhý kabát, tak bych buď zkrátila sukně nebo zvolila naopak kratší kabát, u kterého se s koukajícími sukněmi už musí počítat. Kratší kabát by šel i ke kalhotám, zatímco tento moc nejde.

benyka +104652/-25257

1.10.13 00:33

 

Tak kousek vylézající sukně bude právě vypadat blbě. Takže jak tady bylo zmíněno buď kratší nebo ještě delší kabát. Anebo zkrátit sukně :) Jinak doplňky hnědé, černé, tmavě modré. Vlastně si myslím, že většina sytých, tmavších barev by měla být ok (pokud mě teda barevně neklame počítač).

Sicilianwidow +6325/-1284

1.10.13 07:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek