Doplňky, účes k těmto šatům?

Vložit odpověď
eni.enigma

11.12.14 13:09

Hezke odpoledne, ráda bych se zaptala na váš názor ohledně doplňků, barvy kabelky případně jejího typu… chystám se na koncert a do divadla, děkuji za typy a nápady :)

 

no, asi to nebudete chtít slyšet, ale hlavně bych nebrala ani jeden pásek. šaty samy o sobě jsou hodně zdobné a oba pásky už na nich působí přeplácaně. hodily by se na šaty bez vzoru. kabelek se bude k šatům hodit hodně, spíš by to chtělo napsat, jaké máte doma. nebo koupit skoro jakékoli hladké psaníčko bez vzorů ve skoro jakékoli barvě včetně zlaté a stříbrné. nebrala bych si černé. na krk nic, zbývá vám náramek a/nebo naušnice a/nebo prsten, vše spíše hladké, jednoduché. nějak podrobněji poradit lze těžko, protože možností je obrovské množství.

eni.enigma: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246239/-57511

11.12.14 15:11

 

Ani jeden z těch pásků mi k tomu do divadla nebo na koncert nesedí. Pokud pásek, volila bych nějaký méně kontrastní než je ten růžový a méně zdobený, než je ten černý. Jednoduchý, tenký by byl ideální. Anebo se můžete bez něj obejít úplně. Ten vzor je dostatečně efektní i bez něj.

Volila bych psaníčko v nějaké ne moc uřvané barvě (nic jako je ten neonový pásek).

Co se týče účesu, moc variací není. Buď to nechte rovné a přidejte třeba nějakou decentní ozdobu, anebo můžete zkusit lehce vlnit. Určitě bych nevolila záplavu kudrlinek, spousta žen s krátkými vlasy v tom pak vypadá jako tetky ze samošky. Osobně bych to ale nechala rovné, připadá mi, že to tak vypadá nejlépe. Jen to vyfoukejte, zafixujte a je to. A nestahujte tu ofinu/patku dozadu.

eni.enigma: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

11.12.14 20:01

 

Předně bych sundala ten růžový děs. Ty šaty jsou moc hezké, mají výrazný a pěkný vzor, je škoda od toho odtahovat pozornost. Pokud trváte na pásku, vemte bez ozdob, protože jinak je z toho rvačka kdo z koho a v případě těch pěkných šatů to akorát celé zabijete. A to je škoda.
S psaníčkem nesáhnete vedle se světlounce zlatou barvou, stříbřitou a když to fakt nezavraždíte nějakým podobným opaskem, tak v tlumených barvách může být hezká tmavě modrá, opravdu hodně ale hodně temná rudá.
Přes ramena bych volila jemný šál, nejlépe jednobarevný, světlý (krémová je taková univerzální barva). Případně přemýšlet, aby se barva šálu netloukla s psaníčkem.

anahir +1879/-211

12.12.14 13:16

 

Šaty jsou super, já bych tam pásek dala, ale ani jeden z uvedených (růžový je peklo a černý by šel, jen je absolutně neefektivní). Viděla bych to spíše na něco jako: http://www.topswedding.com/images/dress/Cute-navy-blue-tulle-straps-bridesmaid-dresses-with-detachable-flower-sash-BRD02.jpg Na krk bych nic nedávala, koupila bych širší stříbrný náramek a stříbrné psaníčko.

eni.enigma: Odpověď mi pomohla, děkuji!

mishuulka +461/-116

13.12.14 12:49

 

přijde mi to formálnější a slavnostnější s tím černým páskem. Ten růžový dělá tyto krásné šaty takové infantilní. Mohla byste jít klidně bez šperků, nebo si vzít jen nějaký prsten. A do ruky psaníčko.

eni.enigma: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ip.kkk +766/-382

11.12.14 14:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek