Dotaz na barvu doplňků a psaníčka

SharkaP

14.07.16 22:08

Dobrý večer, potřebovala bych poradit s výběrem vhodných doplňků - bižuterie k těmto letním maxi šatům Esprit na letní narozeninovou oslavu. Jsem vyšší postavy a mám tmavě hnědé vlasy kratšího střihu. K šatům mám letní žabky v béžové barvě. Jaký druh a barvu/barevnou kombinaci bižuterie a psaníčka k těmto šatům nejlépe zvolit? Moc děkuji za rady a Vaše nápady ;-)


Reklama

 

k těm šatům se žabky podle mě nehodí. resp. mě nenapadá nic, co by vypadalo jako „dressy“ žabky. šaty jsou poměrně elegantní k něčemu tak plážovému a ležérnímu, jako žabky. brala bych rozhodně nějaké elegantnější jemné sandálky. šaty mi připadají zdobené tak akorát na to, abyste si k nim vzala jen hladké šperky, třeba řetízkové visací naušnice, obroučkový náramek. nevím, jestli nosíte zlato nebo stříbro, mám pocit, že ozdoba kolem krku je barevně neutrální a šlo by obojí, ale řídila bych se tónem té ozdoby. boty anebo psaníčko bych volila v některé barvě na šatech a to druhé (tedy zase boty nebo psaníčko) buď v oné zlaté nebo stříbrné.

Jiná Realita +245827/-57445

14.07.16 22:14

 

Psaníčko bych zvolila buď v barvě bot nebo v některé z pastelových barev obsažených ve vzoru šatů (smetanová, oranžová, růžová, světle fialová) a na ruku bych dala soupravu několika různě širokých umělomnotných náramků ve výraznějších odstínech. Krk a uši bych nechala bez. Jen pokud máte dírky v uších „ucpala“ bych je nějakými nenápadnými peckami (perlovými?).

benyka +67851/-18835

14.07.16 23:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama