Důležitá formálně-neformální schůzka

Vložit odpověď
MP Vera

18.2.14 22:49

Zítra mne čeká schůzka a na poslední chvíli jsem trochu znejistěla ohledně oblečení. Jde o jednání na magistrátu s ředitelem odboru kanceláře primátora, a já tam budu prezentovat cosi jako „občanský sektor“. Schůzka je poměrně důležitá, může nám hodně pomoci v tom co děláme, bohužel ale vůbec nevím co čekat. Ráda bych působila seriózně a důvěryhodně, a zároveň uvolněně a civilně, chci, aby si mne dotyčný v celodenní záplavě schůzek a jednání zapamatoval. Pravděpodobně tam budu jediná žena. Máte někdo radu, tip, zkušenost? Je mi 36, středně vysoká, štíhlá, krátké tmavé mikádo. Upřednostňuji ženský, jednoduchý a nadčasový styl, ale dobře se cítím i v tom pánském.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Vemte si to na co jste zvyklá. Počítám, že ženským nadčasovým stylem máte na mysly sukně, sáčka, halenky a kostýmky. popř. šaty a k tomu podpadky. Protože pokud se cítíte v něčem dobře a sebevědomě, tak taky působíte na okolí. A vy potřebujete zapůsobit, jako žena, která vý o čem mluví. A ne jako nervozní puťka. Takže nevymyšlíjete žádné nové kreace, držte se toho na co jste zvyklá.

xluki +706/-302

19.2.14 14:13

 

Souhlasím s ostatními, s výjimkou džín, ty bych si nebrala, jsou až příliš neformální (úředníci je například mívají často „zakázané“).

dagur +4357/-848

19.2.14 20:00

 

Vzala bych si pouzdrovou sukni s vysokým pasem, k tomu nějakou halenku jako tato http://www.6pm.com/…-khaki-black nejde mi vložit obrázek :-) Spíš bych se držela tlumených barev, které k Vám jdou. Nic křiklavého. A nějaké dobře padnoucí sako, které se bude hodit k sukni a halence, jak materiálem, barvou, tak střihem. Na nohy lodičky. Oblečení by Vám mělo perfektně střihově sednout. Popis, že jste štíhlá, je dost zavádějící (hruška, přesýpacé hodiny, bez křivek?). Jestli budete jediná žena, držela bych sukně střídmého střihu.
Jemné líčení které podtrhne Váš obličej. Šperky bych volila jen decentní náušnice a pěkné hodinky. Snažila bych se, aby celkový outfit působil takovým ,,čistým'' dojmem. A hlavně abyste se v tom cítila dobře a svá ;-)

Kate 123 +382/-179

19.2.14 10:58

 

Jediná žena? Něco v barvě, která Vám sluší, oblečení, které Vám lichotí vzhledem k postavě, ale nic prvoplánově nápadného - žádný přehnaný výstřih, žádný okatě „ženský“ prvek (tj. sukně klidně ano, ale nic, co není ve Vašem okolí a prostředí obvyklé- tj. žádná lesana nebo padesátky - klidně pouzdrová sukně přiměřené délky, áčková) . Vybrala bych kombinaci sako, svetřík /tričko a džíny, nebo svetřík a sukně. Celek by měl působit, jakože tak půvabná a sympatická jste už narostla, ne, že jste se nějak extra oblíkla.

Isca +16174/-2198

19.2.14 19:35

 

Nevím, jestli vám to ještě stihne pomoct, ale vzala bych si jednoduché výrazné šaty s tmavými punčochami a sakem, něco jako dávám na obrázcích (všechno je to asos). Ať jste tam jako žena výrazná. Držím palce. :)

Judy24 +20575/-1710

19.2.14 11:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek