Dvoje šaty.. kam v nich?

Vložit odpověď
Annie Smith

6.5.18 20:25

Dobrý den, moc se mi líbí dvoje šaty, no nejsem si tak úplně jistá, kam bych v nich mohla jít. Často navštěvuji divadla, občas výstavy. Růžové šaty mi přijdou vhodné na garden party (spíše slavnostní) a na letní svatbu, ty druhé możná na maturitní ples jako návštěva, nebo a tìm si nejsem zcela jistá do divadla ale tam mi přijdou moc blištivé.
PS: lodičky jsou jen pro efekt nohou, barvu i velikost bych vyměnila.
Děkuji všem ????

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Fialové šaty sú krásne, ale vzhľadom na posledný článok o typologii, si dovolím povedať, že farebne mimo vás.
Oboje mi prídu studené, a ak je vašu tvár dobre vidieť na fotke vy ste typ teplý.. To len tak odhadom, lebo si neviem pomôcť, ale nesedia vám farebne..
A kam s nimi? Sú slávnostné ako píšete, čiže divadlo, svadba a tak pokojne môže byť. Ale fakt by som zvážila tu farbu.
Tie ružové sa vám nehodia ani strihom, hodí sa vám skôr V- výstrih a nie okrúhli ku krku. Zvážte či sú to šaty pre vás. :)
Prajem pekný deň

Slnečnica22 +453/-581

7.5.18 12:52

 

Předem se omlouvám za přímočarost, ale… spíše se mi nabízí otázka Co s nimi. Ty růžové jděte vrátit, protože Vám vůbec nesedí přes prsa - a když už tam půjdete, vemte i ty druhé. Ty Vám nesedí o moc lépe, ani k postavě, ani k věku. S obojím byste si mohla dovolit nosit mnohem lepší a vkusnější šaty, tohle je spíš taková z nouze ctnost.

Cimrwoman +265/-34

11.5.18 16:42

 

Spíš ty fialové, ale když si nejste jistá, ještě počkejte, až se vhodná příležitost najde. Pak je ovšem noste pořád a nešetřete je na žádné později…

Alterations +3494/-1015

8.5.18 15:51

 

Ty fialkové vám mnohem líp sednou střihem. Na ples nebo do divadla vypadají fajn.

Veroniq +3955/-460

9.5.18 21:05

 

Těžko z fotek usuzovat, zda vám barevně šaty sedí, i zrzka může mít fialkové šaty, záleží spíš na barvě pleti, a tu si z fotky netroufám odhadnout. Šaty jsou ale hodně slavnostní, fakt je vhodná ta svatba nebo ples. Ty fialkové by se daly jistě doplnit i sáčkem, bílým, stříbřitým. Růžové jsou roztomilé, baví mě, ale tam bych si už tím sakem nebyla jistá, spíš jen nějaký lehký šál, pokud by se garden party protáhla až do večera.

motiva +1352/-285

7.5.18 20:35

 

šaty jsou sice zajímavé, ale střihově podle mě k vám nejdou ani jedny.

MP Vladenka +9533/-3345

17.5.18 18:00

 

Šaty jsou originální a zajímavé. Fialové jsou super, i špičatý tvar lodiček k nim krásně jde. Neboj se toho a vezmi si je klidně i na garden party nebo do divadla. Lepší je být lehce „overdressed“ než naopak. A pokud by ti připadaly přesto příliš slavnostní, dá se to „ztlumit“ jednoduchým hladkým bolerkem nebo svetříkem.
Ty růžové mi přijdou, jak už tu někdo psal, že ti úplně dobře nesedí střihem. Možná by nebylo od věci je nechat trochu upravit.

taraxaca +275/-64

16.5.18 14:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek