E-shop Victoria's Secret - zkušenost

Vložit odpověď
Christalis

20.7.14 18:03

Milé pekelnice,
ráda bych se zeptala, jakou máte zkušenost s nákupem v e-shopu Victoria's Secret. Dopraví vám zboží do Čech? A jak vysoké je clo? Kolik teda zaplatím za dopravu a clo dohromady? Moc děkuji za všechny informace.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Z Victorias secret som nikdy nic neobjednavala, lebo ma vzdy odradilo velmi vysoke postovne (za plavky je to okolo 27 dolarov, za kazdu dalsiu vec sa zvysuje)a tiez prehlasenie, ze za clo a ostatne poplatky si kupujuci hradi sam a nevedia ich nijako predratat (co pri inych e shopoch z USA je mozne, tak sa hned viete rozhodnut, ci sa to oplati a kolko to budu na konci stat a a mozete sa rozhodnut, ci ich zaplatite priamo cez eshop alebo ich zaplatite pri predani zasielky kurierovi).

Christalis: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Modigliani +8794/-2955

21.7.14 08:35

 

Doplněk k PetřeE.: některé e-shopy mimo EU už na tu hraniční výši (spíš níži) zásilek bez cla zareagovaly tím, že na zásilku uvádějí nižší cenu, než je skutečná. To jde pochopitelně jen u již zaplaceného zboží; taky nevím, jak by se to řešilo v případě ztracené zásilky. Sama jsem takhle dostala objednávky z USA i Asie (e-bay). Příjemně mne to překvapilo, nejde jen o ty poplatky, ale i o tu administrativu (musí se zaplatit i poště, že za vás vyřídí proclení; jednou jsem za 4 trika v ceně 50 USD zaplatila 150,– DPH a 150,– manipulační poplatek ).

opal_k +1356/-131

22.7.14 15:42

 

Osobní zkušenost s nákupem z tohoto obchodu nemám, ale ze zahraniční objednávám často, tak mohu alespoň věnovat pár slov ohledně platby celních poplatků. Každá země má jiné sazby, proto je logické, že kalkulačku na výpočet všeobecných celních poplatků na webu mít nemůžou.

Výše poplatků záleží především na hodnotě objednaného zboží. V ČR je to následovně:
Pokud je zboží do 22 EUR (cca 600 Kč), a nebo je toto zboží odesláno z EU, neplatí se poplatky žádné.
Pokud je zboží v hodnotě 22-150 EUR (600-4100 Kč), pak se doplácí 21% DPH (vynásobte si částku číslem 1,21) + 220 Kč poplatky poště.
Pokud je zboží nad 150 EUR, tak se navíc platí ještě clo. To se určí dle složitých celních tabulek podle druhu zboží. U oblečení to většinou bývá kolem 5%.

Pokud je balík zaslán jako EMS nebo přes kurýrní službu (např. DHL), platí se navíc 21% DPH i z poštovného.

Christalis: Odpověď mi pomohla, děkuji!

PetraEliarosa +50/-5

22.7.14 13:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek