Elegantní kabát a batoh?

Vložit odpověď
Luisiane

19.11.17 09:53

Zdravím, potřebovala bych radu ohledně kombinace batohu a elegantního kabátu.

Doteď jsem v zimě nosila parku, ale chtěla bych se posunout trochu víc k eleganci a ráda bych si pořídila pěkný vlněný kabát. V zimě často nosím sukně a šaty, takže kabát je určitě lepší volba než parka.

Jenže: jsem učitelka a do práce denně tahám dvoje těžké tlusté desky s přípravami a materiály, krabičku s obědem atd. (desky s přípravami a materiály si bohužel nemůžu nechávat ve škole, protože přípravy dělám hlavně doma). Jelikož mám problémy s páteří, je v podstatě nemyslitelné, abych nosila cokoli jiného než batoh.

Batoh mám tento: https://www.bezpotisku.cz/…-retro-batoh?…

Myslíte, že má smysl si pořizovat ten vlněný kabát, když k němu budu muset nosit tento batoh? Zaprvé se obávám toho, že kabát brzy bude žmolkatý od těch popruhů a zadruhé si nejsem jistá, jestli to dohromady nebude vypadat blbě. Ale po krásném vlněném kabátu toužím už dlouho a ráda bych vypadala aspoň trochu elegantně.

Předem díky za rady a názory.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Já to řeknu takhle - ano, můžete si zmenšit objem „dat“ co nosíte sebou do školy, ale neznáme vás a předpokládám, že jste to zkoušela a buď to nelze, nebo vám to vyhovuje tak, jak je to teď… Narozdíl od některých chápu, jaké to je mít bolavá záda a nemoci s tím nic udělat ani cvičením, rehabilitacemi a masážemi (vše mám za sebou). Takže bych klidně tento vámi vybraný batoh nosila. Ano, trošku se vlna opuckuje, ale to by se opuckovala i s kabelou nebo kabelkou přes rameno. Pokud zvolíte batoh ve stejné barvě jako je kabát, nebude to tak křiček a pujde to. Není to žádná sportovní hrůza :) Ale já si za tenhle názor vysloužím smršť červených ramínek :D

Luisiane: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Agraynel +700/-330

20.11.17 12:32

 

Batoh a kabát, to si neumím představit.
Nejlepší by byl kabát, kabela a auto :)
Kabáty mám na zimu tři, snad jen k tomu jedihému z nich by se ten batoh dal vzít, ale jen kožený menší. Oblečení je pro mne důležité, tak bych jistě řešila, jak to udělat… to už snad raději tašku na kolečkách, najít nějakou šmrncovní

Hnědooká Lee +32/-7

5.12.17 12:43

 

Nechápu, když píšete, že v zimě nosíte hlavně šaty a sukně, co jste tedy přes ně nosila dosud. Přípravy si dělejte na laptopu nebo na tabletu a hoďte je na flash, jestli je to jen trochu možné. Elegantní, kožený batoh to podle mě nevyřeší, protože se Vám do něj všechno nevejde. Ty kožené vypadají pěkně na obrázku, kde je má modelka poloprázdné a přehozené přes rameno. Řešila bych spíš, jak toho nosit co nejméně a minimalizovala bych přípravy doma.

Bossygirl +6528/-2374

19.11.17 21:21

 

Taky bych batoh s kabátem nenosila, pokud nosíte sukně a šaty, tak bych určitě kabát pořídila a zbavila se batohu, podle mě není třeba na 1 den tahat s přípravou celé desky, nestačilo by mít třeba složku na 1 den? (také jsem na VŠ při studiu chvíli učila, i když vystudované mám 2 jiné obory a přípravy jsem vesměs měla na flashce, popř. max v 1 složce, popř. jsem si materiál donesla na flashce a před výukou vytiskla), tj. myslím si, že se to dá řešit jinak. Takže kabát určitě ano, ale bez batohu.

MelindaV +30/-11

19.11.17 21:56

 

Nemyslím si, že je až tak nemožné vzít si ke kabátu batoh. Ale pokud to má vypadat vhodně, jsou podle mě jen dvě možnosti - buď sehnat opravdu kvalitní, jednoduchý a elegantní batoh (což bude ale dost drahé) anebo celý oděv stylizovat podle batohu, čili použít i další oblečení, boty a doplňky v ležérnějším stylu…

linda21 +2183/-497

19.11.17 20:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek