Elegantní oblečení do zaměstnání

Fiara

17.06.15 14:42

Dobrý den ráda bych Vás požádala o radu. V práci jsem změnila pozici, která vyžaduje elegantnější styl oblékání. Jedná se o kancelářskou práci v obchodě s metrovým textilem, tedy občasné návštěvy skladu, či práce s materiálem.

Můj šatník je teď stylizován převážně do pin up módy v barvách černá, červená, bílá, bordo a mentolová a nerada bych se tohoto stylu, či stylu 50. let vzdala.

Můžete mi prosím poradit jaké základní kousky ke kombinování pořídit. Předem moc děkuji za rady. S pozdravem Fiara


Reklama

 

Pořídila bych si k daným šatům nějaké padnoucí kratší sako nebo bolero,které k nim barevně ladí. Asi bych se jen vyhnula příliš letně vyhlížejícím kouskům. K nim nějaké nositelné lodičky. Dále byste mohla nosit volné formální kalhoty s vyšším pasem,které bych kombinovala s různými halenkami a košilemi. Nenosila bych příliš bižuterie,stačí jeden kus, šaty budou svým střihem už tak dost výrazné (aby to ve finále nepůsobilo spíše jako kostým „pin up“ ženy). V zimě je dobrý propínací svetřík,který se dá pak kombinovat jak se šaty,tak s kalhotami. Ještě mě napadl kalhotový kostým nebo varianta s úzkou „pencil“ sukní.

ještěřička +27683/-9508

17.06.15 15:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama