Fantom opery

Vložit odpověď
soptiks

21.10.14 15:50

Zdravím,
chtěla bych se poradit co si obléct na toto představení. Musím se přiznat, že na muzikál jdu poprvé. Bude to v sobotu večer v Music hall. Přítel jde v obleku. Myslela sem si na sukni, halenku a kozačky..nebo budou nezbytné lodičky? (je mi 26 let)
Díky za odpovědi. :)

 

Nemám příliš v lásce kombinaci sukně + kozačky do divadla. Ale přesto jsem jí vzala na milost, protože v divadle vídám i mnohem horší věci. Byla jsem nedávno na slavnostní premiéře baletu a protože to nebyla obyčejná premiéra, nýbrž SLAVNOSTNÍ, vynesla velké večerní. Když si vedle mě u šatny stoupnul pán v džínách a ve svetru s jelenem (!), připadala jsem si jako xxx, přestože se tak měl cítit onen pán.
Takže, Váš outfit je v pořádku, určitě budete oblečená mnohem lépe než spousta spoludiváků. Ale pokud se můžu přimluvit za lodičky, zvažte je ještě. Budete tak i více ladit s partnerem, který se chystá vyrazit v obleku ;)

+/-

21.10.14 18:35

 

Na představení jsem byla nedávno. Lidi měli oblečení všech druhů. Hodně z nich přišlo v ležérním oblečení (rifle, svetr), minišaty, kalhotový kostým, sukni a halenku/košily. Takže je to asi jedno. Ale pokud na tom záleží, tak bych si oblékla společenské šaty (třeba nad kolena) a nějaké sáčko na zakrytí ramen pro případ zimy (i když v hale bylo přiměřeně teplo během představení). Představení je jinak přenádherné! :)

soptiks: Odpověď mi pomohla, děkuji!

thecherry +231/-131

21.10.14 16:00

 

Sukně s halenkou proč ne, společenské krátké šaty by možná byly lepší, kalhotový kostým by byl taky ok. Lodičky bych vzala s sebou do igelitky - v šatně bych pak zanechala igelitku spolu s kozačkami.

Představení je nádherné, má blíž k opeře, než klasickému muzikálu (navíc všichni zpěváci jsou operáci, popíkář by neměl šanci to utáhnout), takže rifle fakt nebrat.

(Já se dostala na druhou premiéru a byla jsem tak unešená, že jsem druhý den koupila lístky na únor)

MP Vladenka +9533/-3345

22.10.14 09:41

 

Já když jsem byla na Bídnících, tak jsem měla svetřík, černou sukni do áčka a černé baleríny, nebyla jsem ani overdressed ani underdressed, zlatá střední cesta. Pokud jde přítel v obleku, tak bych si vzala nějaké společenštější šaty, klidně může být i halenka se sukní, kozačky záleží jaké, ale opravdu byste tu cestu nevydržela v lodičkách?

Viktorie H. +5820/-1936

21.10.14 20:59

 

Tak velké večerní šaty budou určitě moc, ale rifle budou zase „málo“, takže sukně s halenkou by se mohla být tak akorát. Kozačky nebudou vzhledově úplně tou nejlepší volbou, leč v tomto počasí pochopitelnou. Ale jde také o to jaké kozačky…
Možná bych na Vašem místě popřemýšlel o kalhotovém kostýmu, pak už pochopitelně v lodičkách a ne v kozačkách.

Jirkátor +16464/-4174

22.10.14 06:29

 

Byla jsem tam na jiném muzikálu a škála oděvů byla hodně pestrá. Myslím, že v kombinaci přiměřené sukně a halenky budete naprosto ok. Já jsem měla černé společenské kalhoty a halenku. U bot bych si dala pozor, protože nejen mně docela natýkaly nohy. A zrovna já na to běžně netrpím.

D.C.M. +491/-223

22.10.14 13:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek