Firemna akcia-bowling

Vložit odpověď
jaja07

29.11.17 22:04

Poraďte prosím nejaký zaujímavý a vhodný outfit na firemnú predvianočnú akciu. Sme menšia firma, bude obed a bude sa hrať bowling. Hodia sa pohodlnejšie á-čkové šaty, ktoré bežne nosím do práce? Alebo napr. koženková sukňa a pulóver? Alebo skôr slušné tmavomodré rifle a k tomu zaujímavý top, napr. teraz sú in také trblietavé? Neviem, či to poňať ako slávnostnejšiu príležitosť, alebo skôr športovejšiu. Ďakujem pekne.

 

Záleží, jaká firma to je. Osobně bych se přizpůsobila spíš tomu bowlingu a asi bych ho nechtěla hrát v koženkové sukni, ale spíš v pohodlných kalhotách.

jaja07: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3955/-460

29.11.17 23:32

 

Hlavně bych si zjistila, jestli je tam nutno se přezouvat, a pokud nepůjčují speciální boty, tak bych do tašky přihodila čisté tenisky se světlou podrážkou. (Někde bývá přímo zakázáno hrát v botách z ulice, jinde to lze.)

benyka +107320/-26200

30.11.17 14:48

 

Já bych byla pro černé rifle a nějaký „trblietavý“ vršek. Jak píše benyka, někde se musíte přezout do jejich bot, které nejsou žádným výkřikem elegance a mít je k sukni nevypadá pěkně a vypadá blbě i hrát v sukni (o praktičnosti nemluvě).

Andyhana +293/-95

1.12.17 10:48

 

Míváme (elektrofirma a jejich partneři) firemní večírek s bowlingem, ale je to akce na celý den a na bowlingu se střídá - hrůzoboty půjčují… Upřímně, každý muž je v obleku a dámy v kostýmech/šatech… To přezouvání prostě na hodinu z celého dne neřešíte. :D Tam se nese bussiness casual styl a nejde přes to vlak. Bowling nebowling. Zeptejte se kolegů/kolegyň, co si budou brát. Halenka a kalhoty nic nepokazí, šaty a sako/kardigan taky ne, v něčem hodně úzkém ten bowling nezvládnete. Už jsme jednou měli srandu, když ředitel jedné pobočky firmy na bowlingu velmi „machroval“ (hod s piruetkou, otočkou, holubička…), až mu ruply kalhoty od obleku - díra přes celej zadek. To asi nechce nikdo.

zelwice +269/-214

4.12.17 13:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek