flíček na šatech nejde odstranit

Vložit odpověď
Amun

25.3.14 18:21

Ahoj, potřebovala bych poradit. Zjistila jsem, že jsem si do něčeho sedla nejspíš v dopravě a na šatech mám malý flíček. Je to skutečně malý flíček, ale drhla jsem ho deset minut a nehlo to s ním ani o jeden odstín. Problém je, že nemám ani ponětí, od čeho je. I po umytí je na dotyk takový tvrdý, jako kdyby byl od laku na nehty. Sice je malý, jenže šaty jsou zářivě červené a sytě červený flek na nich vyloženě svítí, a vzhledem k tomu, že je na zadku, to vypadá fakt hrozně blbě a nerada bych kvůli kaňce vyhodila skoro nové šaty - a zároveň se bojím zkoušet bez rady nějakou drastičtější chemii, abych to ještě nezhoršila. Moc díky za pomoc.

 

Každá rada drahá, když se neví, od čeho je. 1) čistírna a poptat, 2) na spoustu fleků je dobré žlučové mýdlo, ale jestli to je nějaká barva, jakože to vypadá, že ano, tak ředidlo, resp. odlakovač na nehty.. ale to bych zkusila bokem, jestli nevyžere barvu.

Amun: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aniianii +2850/-222

25.3.14 18:47

 

Já bych šla do té čistírny, pokusy bych nedělala, pak už to ani ta čistírna nemusí zvládnout, ten chemický koktejl. Samozřejmě je možné, že zaplatíte a řeknou Vám, že tenhle flek prostě nešel, ale stejně je to nejlepší varianta.

Amun: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

25.3.14 20:26

 

Majitel jednoho sekáče radil zákaznicím, aby zkusili prostředek na čištění WC, když nic jiného nepomáhá, ale to bych si nechala až úplně nakonec v situaci krajního zoufalství.

dagur +4358/-848

26.3.14 22:38

 

suhlasim s ostatnymi pekelnicami: lepsi flak na zadku ako vyzrata diera na zadku :D takze smer cistiaren, vo vacsine pripadov to tam vycistia :) drzim palce.

plummy +1135/-179

26.3.14 22:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek