Formální těhotenské šaty

Vložit odpověď
Azarewa

17.3.16 09:11

Dobrý dne,
víte prosím, kde v kamenné prodejně v Praze nebo Středních Čechách sehnat formální těhotenské šaty? Hledala jsem v dosud osvědčené prodejně u Kulaťáku, ale co se týče šatů, zklamala, vždy jsem se potýkala se stejným problémem - všechny byly pouzdrového střihu, skoro nepropracované, připomínaly univerzální pytel, popřípadě pytle dva - jeden na prsa, druhý na břicho. Nejsem přehnaně kritická, opravdu to nebylo nositelné, což potvrdil i doprovod.
Hladám tedy šaty s vypracovaným horním dílem, přestřižené pod prsy, dále se rozšiřující, ideálně v černé, šedé, tmavěmodré. Kromě břicha jsem moc nepřibrala, mám velikost 38, tak snad další záludnosti řešit netřeba. Tušíte, kde takový zázrak sehnat, prosím?

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Co Happy Mum? Mají obchod na Harfě nebo Bílá Tara na Praze 1?

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Afiag +4790/-445

17.3.16 13:16

 

Zkuste zoot.cz
mají i módu pro těhotné, ale i normální společenské šaty, které se pod prsy rozšiřují, takže by vás neškrtily a s vaším popisem by stačilo pořídit si akorát větší velikost. :)

Oblečení si vyberete online a vyzkoušíte na některé z výdejen, které jsou po celé Praze a pokud se nebude líbit nebo nebude sedět, prostě to tam necháte a nic neplatíte :) Lepší než nákup v kamenném obchodě, protože se na vás nikdo nemačká a vybíráte v klidu doma na pohovce :)

Wibbly +12/-0

17.3.16 20:15

 

Já nevím, jestli úplně pomůžu, ale napíšu svou zkušenost. Potykala jsem se s tím samým, do 9.m chodila do práce, kde je třeba dodržovat dresscode. Těhotenské šaty jsem nesehnala žádné, z podobných duvodu. Troje jsem si ale nakoupila v běžné konfekci (např. Benetton a podobne) - některé netehotenske šaty jsou řešené tak, že se do nich břicho schová, aniž by kdekoli cokoli lezlo a navíc to není ten těhotenský pytel. Je třeba vybírat mezi střihy i materiály, ale nabídka je velká. Je ale fakt, že jsem nastupovala do porodnice a přes břicho jsem měla v nejširším místě 95cm, což se schovat dá.

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

teetee +5633/-1380

17.3.16 18:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek