Formální těhotenské šaty

Azarewa

17.03.16 09:11

Dobrý dne,
víte prosím, kde v kamenné prodejně v Praze nebo Středních Čechách sehnat formální těhotenské šaty? Hledala jsem v dosud osvědčené prodejně u Kulaťáku, ale co se týče šatů, zklamala, vždy jsem se potýkala se stejným problémem - všechny byly pouzdrového střihu, skoro nepropracované, připomínaly univerzální pytel, popřípadě pytle dva - jeden na prsa, druhý na břicho. Nejsem přehnaně kritická, opravdu to nebylo nositelné, což potvrdil i doprovod.
Hladám tedy šaty s vypracovaným horním dílem, přestřižené pod prsy, dále se rozšiřující, ideálně v černé, šedé, tmavěmodré. Kromě břicha jsem moc nepřibrala, mám velikost 38, tak snad další záludnosti řešit netřeba. Tušíte, kde takový zázrak sehnat, prosím?


Reklama

 

Co Happy Mum? Mají obchod na Harfě nebo Bílá Tara na Praze 1?

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Afiag +4748/-445

17.03.16 13:16

 

Zkuste zoot.cz
mají i módu pro těhotné, ale i normální společenské šaty, které se pod prsy rozšiřují, takže by vás neškrtily a s vaším popisem by stačilo pořídit si akorát větší velikost. :)

Oblečení si vyberete online a vyzkoušíte na některé z výdejen, které jsou po celé Praze a pokud se nebude líbit nebo nebude sedět, prostě to tam necháte a nic neplatíte :) Lepší než nákup v kamenném obchodě, protože se na vás nikdo nemačká a vybíráte v klidu doma na pohovce :)

Wibbly +12/-0

17.03.16 20:15

 

Já nevím, jestli úplně pomůžu, ale napíšu svou zkušenost. Potykala jsem se s tím samým, do 9.m chodila do práce, kde je třeba dodržovat dresscode. Těhotenské šaty jsem nesehnala žádné, z podobných duvodu. Troje jsem si ale nakoupila v běžné konfekci (např. Benetton a podobne) - některé netehotenske šaty jsou řešené tak, že se do nich břicho schová, aniž by kdekoli cokoli lezlo a navíc to není ten těhotenský pytel. Je třeba vybírat mezi střihy i materiály, ale nabídka je velká. Je ale fakt, že jsem nastupovala do porodnice a přes břicho jsem měla v nejširším místě 95cm, což se schovat dá.

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

teetee +5600/-1373

17.03.16 18:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama