Hřejivý černý svetr

LeKarolinaK

21.11.14 19:22

Zdravím :)
Chtěla bych se zeptat, zda některá zde nevíte, kde sehnat nějaký skutečně teplý a hřejivý černý svetr. Bylo by ideální, aby měl i rolák. Potřebuji nutně na zimu svetr, který mě udrží v teple. Takže asi nějaký z vlny by byl ideální. Ale těch 8% ve svetrech z HaM nepovažuji tak úplně za dostatečné a navíc jsem neviděla žádný tohohle jednoduchého stylu s rolákem.

Přiložené obrázky jsou čiště ilustrativní fotky z nějakých zásilkových obchodů, jen pro lehkou představu jak bych chtěla aby svetr vypadal, může být dlouhý, nebo krátký (i když preferuji krátký).


Reklama

 

Kdysi tady někdo doporučoval woolovers.com na vlněné svetry a já jsem mu za to vděčná. Mají tam velký výběr a přijatelné ceny. Pravidelně tam mají slevy (max. 15%) a občas je i akce poštovné zdarma.

LeKarolinaK: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lenka1234567 +92/-24

21.11.14 20:16

 

Také se přikláním k woolovers.com - výběr střihů i barev je až k neuvěření, mívají příjemné akce (poštovné zdarma, množstevní slevy apod), svetry jsou v ČR během pár dní…
jen snad doplním, že barvy bývají trochu méně výrazné než na obrázku (což ale u černé asi není co zkazit) a je třeba koukat na velikostní tabulky u každého svetru zvlášť, liší se, nemají univerzální tabulku pro vše.

LeKarolinaK: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Martini90 +2108/-350

22.11.14 19:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama