Hříšný tanec:)

Vložit odpověď
barakar

9.3.16 15:16

Ahoj všem, příští pátek mám jít na oslavu narozenin - soukromý ples - ve stylu Hříšného tance. Ráda bych vypadala dobře a zároveň se trefila do zadání, mohl byste mi někdo prosím poradit, co by bylo vhodné a případně kde to koupit/půjčit? Předem díky za pomoc:)

 

Tak si skúste pozrieť film, alebo aspoň obrázky. Hádam viete, v čom vyzeráte dobre. Asi najjednoduchšie by bolo zohnať šaty, aké mala na sebe hlavná hrdinka v najznámejšej scéne filmu.
http://www.founditemclothing.com/halloween/dirty-dancing-costume/dirty-dancing-cap.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=108179426

Pokiaľ to bude viac narodeninová party ako ples, teda nebudú podmienkou šaty, môžete ísť kľúdne do croptopu s naberanou sukňou alebo body s džínsovými šortkami. No pokiaľ ide o skutočný ples, tak vám teda moc na výber nedali. Vhodné oblečenie nájdete vo väčšine obchodov. Zrovna v C&A som kúpila šaty podobného strihu, ale v inej farbe.

Kassasndra +960/-554

9.3.16 16:42

 

Moje kamarádka měla ve stylu HT rozlučku se svobodou, pojaly jsme to spíše jako oblečení 80. let, já si koupila v sekáči upnutou fialovou sukni pod zadek ze „žabkoviny“ a nějaké lesklé tričko a jedna z kamarádek nám na trička sprejem podle šablony nastříkala „BABY“. Navlněné nafoukané účesy, parádní make-up, vypadaly jsme dobře :-)

ubeta +55/-2

10.3.16 09:49

 

Proč jen Baby, já bych šla třeba klidně za paní Schumacherovou, anebo za tu další paní :-))))))))))))))))

Ale vážně, co třeba halenka s odhalenými rameny (teď se dají dobře sehnat, namátkou třeba v H&M) a širší midi sukně do pasu?

Lucelle +3395/-1423

10.3.16 16:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek