Hubnutí a změna šatníku

Vložit odpověď
zelwice

9.11.17 19:00

Zdravím, řeším problém úbytku váhy a nutnost kompletně změnit šatník. Je mi momentálně velké všechno, vč. spodního prádla a třeba i prstýnků. Blbé je, že cca před půl rokem jsem měla dojem, že v mém šatníku je prostě všechno, co potřebuju - slušné, společenské, každodenní, sportovní oblečení… Všechno prostě a že se v tom cítím fajn.

Jako VŠ student s tím mám trochu problém, aby člověk všechno velké prodal a vše kupoval menší… Zabere to dost času a financí. nebo přešívat u švadleny? Některé kousky pryč dávat nechci, byly drahé a jsou to originály.

Máte někdo obdobnou zkušenost? Jak to řešit? Postupně?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Neprodavala ani nepresivala bych nic. Prijde cas, kdy vetsi velikost zase vytahnete. Nakoupila bych obleceni v nove velikosti, asi vzhledem k financim v sekaci nebo na vinted.

joohana7 +77/-24

10.11.17 10:26

 

Přešívky jsou ošemetné. Švadleny to dělají velmi nerady a když už, zaplatíte si to. Není to totiž tak snadné něco přešít do menšího. Já sama šiji a když jsem zhubla, tak jsem si raději ušila oblečení nové, než párat a přešívat to staré :D Určitě bych zkusila větší část prodat a nějaký základ bych si nechala v tom větším (nikdy nevíte, kdy třeba zase přiberete. To nemyslím jako urážku, ale pokud k tomu máte sklony, nikdy nevíte, kdy přijde jaké období a nenaberete zase zpátky) a poté bych navštívila nějaký místní sekáš a poohlídla se po něčem novém. Dá se na tom ušetřit dost peněz.

Agraynel +700/-330

13.11.17 12:42

 

Pokud Vám nevadí angličtina, tak tady jsou dobré rady ohledně úpravy šatníku při klesající váze:
https://insideoutstyleblog.com/…-weight.html
A tady je popsáno, jak vytvořit jednoduše kombinovatelný nový šatník:
https://insideoutstyleblog.com/…n-big-w.html
Pokud budete kupovat nové věci, začněte těmi, ve kterých trávíte nejvíc času (např. oblečení do školy ap).
Já za sebe bych si z velkých věcí nechala jen to, co „miluji“ a zkusila to sama nebo profesionálně zmenšit, ostatní bych prodala/rozdala. Myslím si, že by mě to pak víc motivovalo si novou váhu udržet… 

linda21 +2183/-496

13.11.17 22:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek