Imatrikulace MUNI Brno

helcza

09.09.13 11:01

Ahoj všem,

máte někdo zkušenost s formálností nebo naopak neformálností imatrikulací na Masarykově Univerzitě v Brně (konkrétně FSS a ESF)? Zítra se tam stěhuji, balím a zvažuju, jestli přibalit nějaké společenské šaty na imatrikulaci či nikoliv. Na stránkách lze najít všechny možné instrukce včetně textu a překladu Gaudeamus Igitur, ale praktické informace jaksi chybí :)

Díky předem!


Reklama

 

Na společenskou událost této kategorie Vám bohatě postačí tmavé kalhoty nebo sukně (podle vlastních preferencí) a slušná halenka, v případě špatného počasí přes to celé kabátek. Imatrikulace je, co se oblečení týče, tak asi na úrovni ústní zkoušky.

helcza: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betty J. +32622/-3896

09.09.13 11:41

 

Imatrikulace je taková navoněná bída, stačí vám krátké šaty nebo kostýmek, případně sukně a halenka. |Hlavně žádné mini mini, zas taková lážo plážo akce to není.

ProfZav +1451/-323

09.09.13 11:26

 

Sice studuju v Praze, na UK, ale připojím svou zkušenost. My jsme na imatrikulaci měli daný dresscode - zahalená ramena a kolena, takže bych se pro jistotu oblékla podle tohoto pravidla..

Ale myslím si, že ani pouzdrové šaty v neutrální barvě a sáčko nic nezkazí. :)

zloba +360/-52

09.09.13 12:44

 

Kostým, kalhoty či sukně a košile, popřípadě příčetné krátké šaty v decentní barvě, i přes ně si možná můžete vzít sáčko nebo něco, abyste zakryla ramena, bylo-li by to dle zvyklostí školy nutné. Ve velké večerní nechoďte. :-)

aailyyn +7991/-1729

09.09.13 12:57

 

Na imatrikulaci MU si vezměte slušnější kalhoty, halenku, sáčko nebo něco na ten způsob, rozhodně se nemusíte oblékat nějak honosně. Na imatrikulaci je spousta lidí, vytáhnou jednu slečnu, která za všechny řekne „slibuji“ a potom tam budou volat lidi jménem, aby si vzali imatrikulační list a strhne se trošku chaos, jak se tam všichni budou trousit pro ten list. (Tedy alespoň ta moje tak vypadala.) Rozhodně to není tak slavnostní událost, jak to může na první pohled vypadat.
Byla jsem svědkem i růžových saténových koktejlek, což byl hodně velký přešlap, a někteří jedinci si zvali i široké příbuzenstvo, což to bylo také mimo mísu. On není problém si potom vyzvednout imatrikulační list na studijním oddělení.

jeskyňka +191/-139

09.09.13 16:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama