Ivory šaty se zlatými tečkami na svatbu?

Vložit odpověď
ant87

15.8.18 21:38

Dobrý den,

chtěla bych se poradit, zda by bylo nevhodné vzít si tyto šaty na svatbu? Jsem si vědoma toho, že jsou barvy Ivory, tudíž je tato barva dle etikety zapovězena. Nicméně, pokud bych si k tomu vzala vyfocené doplňky, popřípadě fascinátor ve zlaté barvě, myslíte, že by to byl opravdu takový problém?
Svatba je celá venku, nejedná se o žádnou honosnou a formální záležitost.

Nevěstě jsem ptala a říkala mi, že jí bílá barva nevadí…

Ale přesto se raději ptám i zde.

Děkuji

 

Neuvadite věk a i když píšete, že svatba bude víceméně neformální, tak barva mi zas až tak nevadí, spíš se mi zdá délka šatů na svatbu poněkud nevhodná. Pokud na těchto šatech trvate, tak bych volila jiné doplňky než ve zlatých a bezovych tónech. Všeho moc škodí…

ant87: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Janha +30/-3

16.8.18 16:17

 

Za mě tedy ok, barva i doplňky mi nepřijdou přehnané, spíš decentní. Zvládla bych i zlatý fascinátor, je to jen o stylu. Popravdě řečeno - když má člověk povahu na nošení fascinátoru, musí využít každé příležitosti!! (a vím, o čem mluvím :) Jen do toho.
Jediné, co bych zkontrolovala, je délka šatů - kratší než 5 cm nad kolena se na svatbu nedoporučuje… 

https://i.pinimg.com/…ddb2b0e0.jpg

ant87: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2183/-497

17.8.18 10:10

 

Promiňte upřímnost, neuvadite věk, ale ty doplňky mi připadají na fotce lacině. Šaty vypadají dost fádně, možná je to tou fotkou, není tam moc vidět. Zlatý fascinator by mi připadal už jako z tv seriálu. K takovým šatům bych volila doplňky v tmavších tónech, klidně třeba tmavě modrá, vínová, tmavě zelená. A pokud něco na hlavu, pak opět raději tmavší (neznám Vaše barvy vlasů a pleti), nejlépe ale plošší klobouček. Užijte si to

ant87: Odpověď mi pomohla, děkuji!

misionářka +3076/-1173

16.8.18 11:36

 

Nevím s tím fascinátorem apod.- abyste tam zbytečně nechtíc nepřitahovala pozornost… bude záležet na ostatních. Kolegyně v práci nedávno vyprávěla jak na vesnický pohřeb mezi babičky v šátcích přijela paní v černém klobouku a všichni na ni koukali. Bílou bych si také nebrala, etiketa je etiketa.

aviv +836/-294

17.8.18 15:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek