Jak doladit šaty na ples

Vložit odpověď
A-nabel

14.2.14 08:29

Milé pekelnice,

ráda bych se Vás zeptala, jaké doplňky byste zvolili k těmto šatům. Ve skutečnosti šaty vypadají mnohem lépe :) Jsou lehce nad kolena, vzadu rozparek, růže jsem odpárala pryč a řasení přes bříško není vůbec tolik výrazné(podle mě má modelka šaty hodně malé, proto se tak otevírá).

Boty budu mít stejné jako na obrázku. Přemýšlím, zda k nim koupit tyrkysové psaníčko, nebo vzít modré, co mám doma(viz fotka). Trochu se mi pak tlučou materiály - boty semiš, psaníčko kůže a šaty vypadají jako satén.
Náušnice mám ve tvaru hroznu v ombré(bíla přechod do zlaté). Na obrázku odpovídá jen tvar. Přemýšlím i o tenkém tyrkysovém pásku výše do pasu.

Jaké doplňky byste zvolily vy? Děkuji:)

Jinak jsem typově Sněhurka(černé vlasy, světlá pleť,modré oči), vlasy mám po lopatky - účes bude jako na obrázku. Věk 26

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Ty šaty mi připadají natolik výrazné, že modrou kabelku a boty bych si nebrala, protože bych si připadala jak Šmoulinka. Přijde na to, jak bych se chtěla ladit. Pokud bych volila neutrální barvy (k modré mi sedí stříbrná či bílá), tak bych si vzala krom (stříbrných) náušnic vzala ještě něco na ruku. K téhle modré mi ovšem k vašemu výraznému typu klidně sedí i třeba výrazná fuchsiová a v tom případě bych volila třeba nápadnou kabelku a ostatní šperky vynechala (jen něco malého do uší).

aailyyn +8057/-1745

14.2.14 09:13

 

Jak píše aailyyn - zkuste nějaké jiné barvy. Nelaďte to všechno do modra, budete vypadat „urputně sladěná“ a jako ta šmoulinka. Třeba i nějaké kovové barvy - zlatá, stříbrná …

SkyP +2573/-702

14.2.14 10:00

 

Hele, jestli si na ples vezmeš uzoučké minišatičky pověšené na prsa a vyzouvací boty na soklu, tak už to stejně víc podělat nemůžeš, a vylepšit se to nedá. Nemám jiné doporučení než šaty schovat na jinou příležitost, boty zahodit a vybavit se znova - tentokrát plesovými šaty a tanečními botami.

Eleanor Rigby +9076/-2836

14.2.14 18:47

 

Nevidím ani plesové šaty, ani plesové (taneční boty), takže moc nechápu na co se ptáte. To že se vám tady vážně radí s doplňky mne docela překvapuje.

MP Vera +4358/-814

14.2.14 20:25

 

Být vámi bych se nejdřív zaměřila na skutečně plesové šaty, taneční boty, vhodný účes (ten na obrázku to podle mě fakt není) a až potom bych řešila doplňky.

Alí Aziz +793/-145

14.2.14 22:21

 

Uberte tu modrou trochu. Boty bych nechala, ale modré psaníčko ani pásek rozhodně ne. Šaty jsou krásné, sladila bych je se stříbrnými doplňky - náušnicemi či psaníčkem. S účesem vám neporadím, ale pokud hodláte tančit, zvolila bych nějaký drdol, aby vlasy nepřekážely. Pokud tančit nebudete, je to na vás.

Pro rýpaly: krátké šaty na ples jsou naprosto v pořádku. Záleží na tom, jaký dress code je uvedený na pozvánce a dále cituji pana Špačka: „K pánskému smokingu většinou patří dlouhá róba, ale nemusí být - není povinná. Bude li tam napsáno formal dress/black suit/tmavý oblek, muž si bere černý oblek případně tmavomodrý a žena si bere krátké šaty s výjimkou plesu, kdy si žena i k pánskému černému obleku může vzít dlouhé šaty (pozn. může znamená nemusí!), jinak k pánskému obleku patří krátké šaty.“
viz http://www.ceskatelevize.cz/…62220600021/ cca od 36. minuty.
Už mi ty připomínky ohledně toho, že si slečny musí zásadně brát na ples velkou večerní připadají vážně trapné. Ráda bych ještě podotkla, že v dnešní době se pozvánky s uvedeným dress code už ani nezasílají - teď mluvím o maturitních plesech, na který předpokládám jde i slečna. V dnešní době je nepsaným pravidlem, že maturantky mají dlouhé šaty a doprovody šaty krátké s výjimkou starších dam. Mám pocit, že z pekla se stává snobská komunita.

mishuulka +460/-116

16.2.14 17:49

 

V dvadsiatich šiestich by ste už snáď mohli vedieť, že minišaty sa na ples jednoducho nenosia. Ako bonus rozparok vzadu. Topánky rovnako nie su spoločenského strihu, chcelo by to minimálne bez tej platformy. Neviem si predstaviť, ako v tomto ansámbli chete tancovať…

Dixie Sunday +3928/-1443

18.2.14 13:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek