Jak na rovné vlasy?

Vložit odpověď
Terry008

15.2.18 20:43

VŠECHNY PROSÍM ZOUFALE O POMOC!

Mám hooodně kudrnaté vlasy s ooooobrovským objemem… Nejlíp bych chtěla mít rovné až mírně vlnité s menším objemem… Od žehličky už mám vlasy zničené a přestávám mít na žehlení čas… Prosím poraďte… Připadám si jak pudl ????

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Víte, že spousta žen by vraždilaza objemné kudrny? :-) A tak natáčejí a foukají, a ono jim to nedrží… Protože tenhle boj nelze vyhrát. Vyhrajete, když přijmete, co máte, a necháte si poradit, jak na to, aby to vypadalo dobře. Naučíte se to nosit.

Karin +43234/-7501

18.2.18 23:15

 

Doporučila by som skúsiť brazílsky keratin, zregeneruje vlasy uhladi a narovna povrch vlasu. Je to finančne náročné, ale výsledok ak je urobený profesionálne vydrží niekoľko mesiacov.

xiphinema +141/-30

18.2.18 11:59

 

Nevím do jakého kadeřnictví chodíte a jestli chodíte…tak je čas ho navštívit. Rozhodně bych začla zničenými vlasy od žehličky a péče o ně. Taky jsem je měla zničené od neustálého žehlení a moc mi kadeřnice pomohla a bez stříhání. Existuje spoustu připravků a péče o vlasy kudrnaté jak je vyrovnat a narovnat ale chce to zainvestovat do kvality a hlavně mít na to čas. Určitě vás chápu a nesouhlasím s tvrzením naučte se mít ráda. Již dlouhou dobu tu čtu rady a spíš bych to tu změnila na módní peklo neporadí…

sbedik +4/-14

18.2.18 10:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek