Jak na rovné vlasy?

Vložit odpověď
Terry008

15.2.18 20:43

VŠECHNY PROSÍM ZOUFALE O POMOC!

Mám hooodně kudrnaté vlasy s ooooobrovským objemem… Nejlíp bych chtěla mít rovné až mírně vlnité s menším objemem… Od žehličky už mám vlasy zničené a přestávám mít na žehlení čas… Prosím poraďte… Připadám si jak pudl ????

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Kdybyste měla rovné budete naříkat,že máte vlasy jako dráty, vypadáte jako zmoklá slepice, nedrží vám natočené, a touzila byste byt kudrnatá,naučte se být se sebou spokojená

vlm +57269/-8424

16.2.18 17:32

 

Víte, že spousta žen by vraždilaza objemné kudrny? :-) A tak natáčejí a foukají, a ono jim to nedrží… Protože tenhle boj nelze vyhrát. Vyhrajete, když přijmete, co máte, a necháte si poradit, jak na to, aby to vypadalo dobře. Naučíte se to nosit.

Karin +43175/-7485

18.2.18 23:15

 

Doporučila by som skúsiť brazílsky keratin, zregeneruje vlasy uhladi a narovna povrch vlasu. Je to finančne náročné, ale výsledok ak je urobený profesionálne vydrží niekoľko mesiacov.

xiphinema +115/-22

18.2.18 11:59

 

Nevím do jakého kadeřnictví chodíte a jestli chodíte…tak je čas ho navštívit. Rozhodně bych začla zničenými vlasy od žehličky a péče o ně. Taky jsem je měla zničené od neustálého žehlení a moc mi kadeřnice pomohla a bez stříhání. Existuje spoustu připravků a péče o vlasy kudrnaté jak je vyrovnat a narovnat ale chce to zainvestovat do kvality a hlavně mít na to čas. Určitě vás chápu a nesouhlasím s tvrzením naučte se mít ráda. Již dlouhou dobu tu čtu rady a spíš bych to tu změnila na módní peklo neporadí…

sbedik +4/-14

18.2.18 10:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek