Jak nosit tmaše šedé šaty

bebra

26.01.16 15:00

Ahoj všem,
prosím o radu jak nosit tmavě šedé šaty na obrázku. Nenosím šaty s volnými rameny - zkoušela jsem šaty oživit barevným tričkem s dlouhým nebo krátkým rukávem, ale nebylo to „ono“. Nejlépe vypadají šaty s černým trikem a černými punčochami - celý outfit je ale potom moc tmavý. Nevím, jestli by pomohlo zvolit lehce průhledné černé punčochy, ne ty teplé, zimní. Nebo zvolit punčochy šedé? Kozačky nemám, nosím vyšší šněrovací boty. Moc děkuji.


Reklama

 

Noste pod ně to černé tričko, nebo na ně různě barevné svetříky na knoflíky. K černému tričku můžete buď barevné punčocháče, nebo nějaké rozumně vzorované (aby se vzor hodil k vozu šatů, musí se zkusit). K barevným svetříkům noste punčocháče černé a šedé. barvy jak svetříků, tak punčocháčů můžou být jakékoli. Pokud Vám třeba žlutá příjde moc (což mě ne), tak volte vínovou, tmavě modrou, tmavě zelenou… Záleží taky, jestli je Vám 20 nebo 40 let…
Každopádně k šedým šatům můžete nosit skoro cokoli.

SkyP +2572/-698

26.01.16 22:55

 

Rolák by myslím také udělal dobrou službu.

Verhro +3877/-1104

27.01.16 11:50

 

Punčocháče šedé nebo černé, které mohou být slabší. Celkově ale barva punčocháčů outfit příliš nerozsvítí. Vsadila bych na středně šedé triko, pozor ale na odstín, doporučuji se vzít šaty do obchodu na sebe nebo s sebou.

LEVEBE58 +789/-380

26.01.16 19:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama