Jak objednat z everythingfivepounds.com?

Vložit odpověď
deermark

3.4.13 17:56

www.everything5pounds.com
poradi mi prosim nekdo, jak se odtud objednava?Respektive, mate nekdo s touto strankou zkusenosti?.)))
DEKUJI

 

uuuf, právě jsem dopsala kousek recenze do „co je si dnes koupily“…takže kdyžtak nahlédněte.

poštovné je vysoké, nějak okolo 600 kč. vyplatí se proto objednat spíše víc kusů.
zásilka přišla v obří krabici, každý pár byl ve vlastní menší krabici. boty poměrně smrděly takovou tou chemií, ale hned vyčichly. všechny 4 byly bez kazů. jde o laciné boty, hádám, že vydrží tak sezonu, ale mám čtvery za cenu jednoho páru…
velikosti jsou ošemetné, sleduje recenze po straně stránky. číslování bot je např. 6=39, 5=38. u některých je přímo v popisu uvedeno, že boty jsou obecně menší nebo užší, než by se čekalo.
každý den přidávají nový „tovar“.

Jiná Realita +246239/-57511

3.4.13 18:43

 

Jen dodám, že velikosti hrozně rychle ubývají, já se svou 41 snad ještě nenašla takové, které by se mi líbily, a zároveň by byly v mé velikosti dostupné.

Pokud se nebojíte, na votočvohoz se holky často domlouvají na hromadných objednávkách (takže zaplatíte za poštu třeba 60 korun místo 600) buď s vyzvednutím, nebo následným posláním klasickou poštou - tím zaplatíte poštovné ještě jedno, ale i tak je to v porovnání se samostatnou objednávkou super. Často to objednávají dokola ty samé slečny, takže když trochu pohledáte, můžete najít někoho důvěryhodného. Vím taky o této skupině: https://www.facebook.com/…35963537487/?… , ale jsou z Brna a nevím, jestli jsou ochotné rozesílat.

Případně pokud byste to nadhodila ve fóru tady, možná by se Vám nasbíralo dost zájemkyň, zájem o ty stránky několik lidí projevilo.

Ke kvalitě - přímo odtamtud zatím nic nemám, ale mám zkušenost s kamennými obchody s velmi podobným zbožím a bohužel nevydržely ani tu sezónu - spíš tak měsíc. Asi je to ale hodně o štěstí.

misial +16388/-5052

3.4.13 21:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek