Jak poznat, jestli se sukně bude hrnout?

Vložit odpověď
jumbee

6.8.12 21:27

Už mi to déle vrtá hlavou. Několikrát jsem si koupila sukni, v kabince zkoušela i deset minut chodit v punčocháčích s tou sukní a nehrnula se… A po půlhodině venku byl okraj sukně na klíně :/.
Máte některá tip, jak to poznat předem? Materiál podšívky, … ?
Momentálně o tom přemýšlím v souvislosti s touto sukní.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

100 procent polyester a z Háemka… No vyhrnovat se asi nebude, ale zato bude dolní lem po chvíli rozčvajdaný jak hadr na podlahu. Uděláte pár (desítek) kroků a ten materiál prostě nebude držet tvar. Nedejbože, když bude provádět takové nepřístojnosti, jako je třeba sednout si, chvíli sedět a pak se zvednout a někam jít… Kdyby tam bylo trochu elastanu, tak možná. Ale za tuhle cenu bych jí nekoupila, to je opravdu jen vyhazování peněz za šmejd.

uu +18132/-4949

6.8.12 21:59

 

Já to předem poznám stoprocentně, mně se totiž hrnou všechny sukně :D Jinak to je ale věc, která se v kabince testuje těžko, protože při běžné chůzi člověk dělá větší kroky a to je podle mých pozorování jedna z hlavních věcí, která má na vyhrnování úzké sukně vliv. (Je to jako když navlečeš látkový tunýlek na zavřené nůžky a ty potom otevřeš - látka se shrne do toho kloubu uprostřed.) Vidím to i na tom, že na podpatcích, kdy člověk automaticky dělá menší kroky, je ten problém o něco mírnější. Takže asi jedině vylézt z kabinky a zkusit se projít pokud možno rychlou chůzí někde kolem. Případně přidat pár testovacích prostocviků jako dřep apod. (ale to už radši zas v kabince :D ).

prettywoman +539/-158

7.8.12 00:28

 

prettywoman má pravdu s těmi nůžkami. shrnují se sukně které jsou těsné, nebo mají menší velikost ( přitom působí tak pěkně na stojící postavě) při chůzi a delších krocích se natahuje spodní lem, který pokud není elastický „utíká“ z namáhaného místa ( oblast kolen, spodní část stehen) do užšího místa - vrchní část stehen, pas, kde se sukně tolik nehýbe. občas tomu pomáhá i nekvalitní materiál který má tendenci ještě víc klouzat např. po punčochách a vyhrnovat se.

Sharene +540/-211

7.8.12 15:11

 

Podle fotky to vypadá jako taková záclonka na PES podšívce, to by se, podle mě, vytahovat nemělo, ale nebude to moc pružné. Proti vyhrnování sukně pomáhá: nekoupit si ji moc tip top, je-li možné volit mezi dvěma velikostmi, vybírat tu větší, sukně bude splývavější, nebude se tak lepit na stehna a snadněji sklouzne kam má. Také platí ty menší krůčky (výše zmíněné) a vůbec pohybovat se víc jako lady v sukni, než atletka na hřišti. V teplém počasí možná problém, ale přes podzim-zimu-jaro (na punčochy se sukně lepí víc), nosím u lepivých a vyhrnujících se sukní spodničku nebo kombiné, to je pak po problému.

klubo +10437/-4086

7.8.12 14:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek