Jak prodloužit šaty na ples?

Vložit odpověď
maltacihla

10.2.13 20:26

Dobrý večer,
zakoupila jsem na e-bayi tyto šaty. Bohužel jsem na ně asi příliš vysoká (185 cm), a tím pádem mám pas o dost výš než patří, a i celková délka šatů by mohla být o něco vyšší. Proto jsem se rozhodla šaty „nastavit“ vložením pruhu látky do pasu. Nejsem si ale jistá, jakou barvu a materiál zvolit (přesně stejný odstín látek se mi pravděpodobně sehnat nepodaří), případně bych byla ráda za rady, kde se v Brně po vhodných látkách poohlédnout. Zatím mám v plánu oběhnout prodejny na Běhounské a na Josefské. Za rady a případné tipy vám všem předem děkuji! :-)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

jestli dobře vidím,mají šaty spodničku a možná by stálo za úvahu prodloužit širším pruhem,nebo volánem právě tu spodničku,nejlíp by se k tomu hodila krajka v barvě šatů ,prostě nechat koukat krajkový lem spodničky ,případně vložit tu stejnou krajku i do pasu šatů..

sekaclady +12765/-6127

11.2.13 10:06

 

Na Běhounské už obchod není, přestěhovali se na Kobližnou, tam co bývala spořitelna (1. patro). Kars na Josefské končí, nevím, jestli mají ještě otevřeno, ale před pár týdny mi prodavačka říkala, že už nové zboží nedostávají, protože budou zrušení. Podívejte se do Karsu na Malinovského náměstí (tam, co dříve býval Tuzex) nebo na Cejl (2. zastávka na trase dvojky a čtverky za Malinovského náměstím). Můžete se také podívat v Králově Poli do Marlen, tam mají asi největší výběr látek.

Bugatti +50744/-5476

10.2.13 21:17

 

nejsem svadlenka, takze nevim, jestli je to mozne technicky, ale myslim, ze kdybyste do pasu vsila 10-15cm cernou satenovou „stuhu“, tak by to mohlo vypadat moc pekne

razorblade +33049/-14046

11.2.13 19:34

 

Pokud jsou Vám krátké už v živůtku, zkusila bych vsadit látku do ramenního švu a to pak černý satén nebo klidně koženku/kůži. Ta vsadka v pase by podle mě zkazila dojem z krásných šatů a nevypadalo by to hezky.

Tleilaxan +4062/-1856

11.2.13 17:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek