Jak se doladit k barevným šatům

Vložit odpověď
Sanitram

21.8.17 07:41

Přeji pěkný den, prosím o radu - jaké boty (barva i typ) k těmto šatům? Popřípadě doplňky. Myslela jsem, že doladím v pohodě, ale když jsem doma začala zkoušet, žádné prostě „nesedly“. Šaty mám na svatbu, velikost 40. A když už se ptám, tak jak řešit barevně oblečení pro 5 měsíční dcerku? Ať se společná fotka moc nebije či naopak nesplývá? Tatínek má tmavěmodrý oblek. Moc díky ;-)

 

No já teda nevím, růžové lodičky… doplňky bílé… to je trochu sebevražda ne? Vím, že budu nudná, ale na nohy bych volila buďto nude nebo tmavě modrou. Už tak ale budete dost výrazná na to, že jdete na svatbu. Nevěsta vedle Vás nebude ani vidět. Holčičku bych viděla klidně do pudrové třeba s modrými prvky.

Sanitram: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nayada +1010/-436

23.8.17 21:05

 

Myslím, že taky trochu záleží na stylu svatby. Nicméně bych volila doplňky v růžové barvě odpovídající barvě na šatech, boty mohou být páskové střevíčky i lodičky, záleží na Vás. Do lodiček pak rozhodně tenoučké punčochy. Jiná barva doplňků maximálně bílá. Přes ramena šál, zvláště je -li obřad v kostele. Mohl by být i klobouk, jednobarevný, nejlépe zase v modré barvě šatů. Kabelka určitě do ruky, malá. Pro holčičku snad něco světle modrého s doplňky v růžové na Vašich šatech. Ale neumím si to na miminku moc představit…

Sanitram: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bossygirl +6517/-2374

21.8.17 11:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek