Jak se obléci na pracovní pohovor s vel. 48?

Vložit odpověď
Maddlen

11.3.16 18:12

Čeká mě pracovní pohovor na pozici v lidských zdrojích. Uvítala bych tipy, jak se obléknout (nikdy jsem nic podobného neabsolvovala, business oblečení nevlastním, budu si muset nakoupit) - určitě bude situace vyžadovat něco formálního. Myslím, že i přes svou velikost mám cekem hezké nohy, takže kombinace by šla s kalhotami i se sukní, podpatky jsou samozřejmostí. Jde mi spíš o vršek, abych nevypadala jednak jako krabice, a taky staře (je mi 32) - i když jsem si vědoma toho, že s mou velikostí to bude problém. Taky prosím o tip na vhodnou kabelku / tašku. Díky!

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Komplexy stranou, vezměte si sukni a halenku, která bude pohodlná (aby se Vám nikde nerozevírala a netáhla) a zároveň dostatečně formální - třeba jako ta na obrázku, s volnou vázačkou a výstřihem do V.

Inspirujte se na http://www.mangooutlet.com/CZ/violeta a http://shop.mango.com/CZ/violeta

Maddlen: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3395/-1423

11.3.16 19:55

 

Hlavně pohodlně … v kabince si ve všem pořádně sedněte, ohněte apod. Nepřidávejte si stres s oblečením, stačí stres z pohovoru.

Jinak souhlas s kalhoty/sukní a halenkou či topem (záleží na tvaru postavy). Kombinace co poslala Lucelle je moc pěkná, určitě se inspirujte.

Afiag +4790/-445

15.3.16 15:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek