jak se správně oblékat

Magdička1

02.12.15 09:22

Jak bych se měla správně oblékat?


Reklama

 

Šaty hezký, ale co ten brajgl?

Snoopy100 +5760/-470

02.12.15 10:42

 

Tohle není Bravičko

Nayada +915/-399

02.12.15 12:50

 

čistě, vkusně a teď v zimě teple

kohlida +1457/-329

02.12.15 20:09

 

Tak, jak se Vám to bude líbit. Ale ne, vážně, šaty máte pěkné, ale něco se mi na nich nezdá, pas na šatech mi připadá, že je výše, než ho máte Vy, a pak to vypadá jako byste si oblékla šatičky pro batole. Taky záleží, co k tomu byste si vzala., takhle naboso a bez doplňků těžko soudit.

Bačavelmistarý +932/-613

02.12.15 16:54

 

Šaty jsou skater střih, takže mi přijde, že sedí přesně tak, jak je to u tohohle střihu zamýšleno. Že to ne vždy vypadá dobře, je věc druhá. Vám ale asi nejde o to, co si vzít k těmto šatům, spíš o to, jak by měl vypadat váš šatník, že?

Takže k tomu správnému oblékání. Pokud tím nemyslíte odívání k určitým příležitostem (ples, svatba, promoce…), potom žádný správný způsob neexistuje. Nelze se obléct správně nebo nesprávně. Jen slušivě nebo neslušivě. Pokud nevíte, co vám sluší, zkuste se podívat na internet na barevnou typologii. Pokud nic jiného, s největší pravděpodobností dokážete alespoň rozlišit, zda jste studený, teplý nebo neutrální typ. Podle toho budete více méně vědět, jaké barvy oblékat a neoblékat. Brzy se vám oko trochu vytrénuje a poznáte to už od pohledu, že tenhle a tenhle odstín je zbytečné zkoušet… Co se týče střihů, zajděte do obchodů a zkoušejte - i to, co byste běžně nikdy nezkusila. Možná budete překvapená. V něčem se sama sobě budete líbit více - budete v tom vypadat štíhlejší, rozzáří vás to, nebudou v tom vidět nedostatky atd. Já vím, že každý na to nemá oko, ale nějaký základ určitě vidí většina lidí. Přemýšlejte nad tím, jak chcete vypadat. Každý má nějakou tu představu. Někdo obdivuje Ditu von Teese, někdo Rihannu nebo vévodkyni Kate. Jsou určitě styly, které se vám líbí více než jiné. Takže se určitě nepouštějte do něčeho, o čem jste si jistá, že to vůbec nejste vy. Každopádně platí, že se ve věcech, které vyberete, musíte cítit pohodlně, dobře, musíte si jimi být jistá. Pokud se v tom budete cítit jako v kostýmu, není to ono. Důležitá je také kvalita. Pokud nemáte peníze na šatník, který by celý byl složený z kvalitních kousků, pak je nejrozumnější koupit kvalitní alespoň ty kousky oblečení, které ovlivňují nejen vzhled, ale také vaše zdraví - tedy boty, spodní prádlo a zimní kabát.

Víc vám ale bohužel nemůžu poradit. Neočekávejte, že vám někdo dá seznam toho, co nosit a nenosit. Pokud si připadáte v módě hodně ztracená a opravdu vám na tom záleží, potom bych uvažovala nad konzultací s dobrou stylistkou.

andiedvorakova +8735/-1219

03.12.15 00:35

 

Dala bych do pasu napr.bily pasek… Jinak je to pekne :-) jen jeste udelat neco s vlasy… A hlavne se nefotit v neporadku :-)

brunettever +136/-38

02.12.15 11:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama