Jak ztišit boty?

Vložit odpověď
Ameline

15.05.19 19:51

Dnes jsem si koupila nové boty a mám problém.

Normálně podpatky nenosím, ale půjdu na důležitou akci, kde mi moje ploché ťapky nepřišly vhodné - ani baleríny nevedu, po letech jsem úplně zlesanovatěla, mám prakticky výhradně boty, ve kterých se nemusím rozmýšlet, když mě někdo z promenování se po městě tahá na tůru do lesa (děje se překvapivě často). Ale lidi řikali, že elegance je jinde…

Protože to je prakticky na tu akci, příliš jsem neinvestovala, ale i tak jsem si vybrala boty, ve kterých věřím, že mi bude pohodlně klidně i těch pár hodin, pokud mě někdo zase nebude tahat na hurá akci po kopcích - 5 čísel stabilní podpatek, zakulacená špička, tenký pásek přes nárt, černé, strohé, žádné kraviny po vrchu…

Teď problém - v ruchu obchodu jsem si toho nevšimla, ale teď doma na plovoučce zjišťuji, že v nich dělám fakt pekelný rámus. To mi připadá poměrně nevhodné.

Zvuk vydává výhradně náraz podpatku, nejedná se o žádné vrzání či „škrábání“ tažené podrážky, při kroku sedí na noze jak přibité. Nepřipadá mi, že bych dupala, ale nejsem zrovna laňka a možná se podepisuje i to. Je možné, že jsem si odvykla na to, že takovéhle boty jsou prostě slyšet. Je taky možné, že jsem zapoměla, jak na tom chodit (Nicméně takhle nízký podpatek mi moc dobře neumožňuje jinou než normální chůzi od paty) Nebo taky třeba to ta plovoučka zesiluje.

Jednoduše - mám to teď na tu akci a těch pár stovek je asi vrchol, co do bot chci investovat. Možná to někdy za rok vezmu na nějaký pohovor nebo třeba na maškarní, ale prostě mi to za to nestojí. Dá se s tím nějak jednoduše něco dělat, nebo ještě jinak - mám se s tím snažit něco dělat?

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Sázela bych na vliv plovoucí podlahy, vyzkoušejte je venku, to by mohlo být úplně jiné. A kdyby to nepomohlo, tak výměna podpatku u ševce za gumový změnu udělá určitě.

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Puffin +1728/-142

15.05.19 20:05

 

To tyhle „bakelitové“podpatky dělají,navíc dost podkluzují.Ale gumový plátek na podpatku to opravdu vyřeší,nebojte :-)

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Sheba +2934/-437

15.05.19 23:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek