Jaké boty k těmto šatům na svatbu

Vložit odpověď
Merida

28.8.12 18:19

Ahoj,ráda bych znala váš názor/návrh ohledně bot k tomuto outfitu.
Dotyčná jde na svatbu jako host. Je to svatba civilní, hodně neformální (Jistý host plánuje 3/4kalhoty pro upřesnění neformálnosti). Jde o to, že k těmto šatům si nevíme rady ohledně bot. Lze to těžko popsat, ale šaty jsou přibližně béžové/krémové(něco mezi tím - v reálu je ta barva trochu nespecifikovatelná), kdy vrchní část háže modrošedé a béžové odlesky v závislosti na světle. (Proto přiloženy fotografie venku i vevnitř). Problém je, že krémová na botech spolu s těmito šaty se jeví nositelce tak trochu unylá a něco tomu prostě chybí. (Boty na fotce jsou pouze pro ukázku, nesedí a budou se kupovat nové) Takže K VĚCI: Jaké kombinace navrhujete? Zůstat u krémové a oživit doplňky a psaníčkem? Ale v tom případě v jaké barvě?
Nebo nějaké modré/šedé boty? Nebude to stejně unylé?
Nositelka by velmi ráda i výraznější barvy, ale není si jistá, které by seděly.
Dodatečné info: Boty nesmí přesáhnout 4-5 cm, protože dotyčná je vysoká 180cm a nerada vyčnívá. Vlasy má světlé blond, je světlý typ celkově. Fotografie byla pořízena jen za účelem dotazu, takže ignorujte, že šaty nejsou ještě vyžehlené a jiné detaily.)
Předem děkuji za odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Na horní části šatů vidím modrou, dala bych stejné boty a doplňky. Protože vrchní díl působí „barevně“, už bych nějaké další „divoké“ barvy nevolila.

Chany +14998/-1563

28.8.12 18:29

 

Já bych to viděla přibližně takto:

Sionel +1252/-495

28.8.12 20:49

 

Ja bych kombinovala s temi barvami, ktere jsou na satech, ale v sytejsim odstinu - tedy modrou nebo hnedou, zalezi, jestli nositelce spis padnou teple nebo studene barvy. S jinymi barvami (treba cervenou) uz bych to nemichala, bylo by to preplacane. Pokud jeste neco, tak stribrna - treba nejaky vyraznejsi nahrdelnik nebo nausnice.

skuran +843/-140

28.8.12 19:53

 

Držela bych se modré. Klidně bych zvolila výraznější, než je ta na šatech, ale tón v tónu, aby to hezky ladilo. Pokud si nositelka přijde unylá, ať si dá na krk barevný náhrdelník, rozbije velkou plochu světlé kůže a světlých šatů. I dobré nalíčení udělá s unylostí zázraky.

+/-

28.8.12 18:52

 

Zvolila bych boty i kabelku v tlumené tmavší modré podle horního dílu šatů. Něco takového:

kitka +51/-14

29.8.12 14:24

 

Mě vrchní díl nepřijde ani tak barevný, spíš lesklý. Proto bych hlavně měla zájem na tom, aby boty lesklé nebyly. Vzhledem k tomu, ze neni svatba nijak extra formální, bych si klidně vzala baleríny ( tedy, já ne, ale při vaší výšce klidně). I pokud v nich nejste zvyklá chodit, tak na obřad se to bude dát vydržet a navíc se dají sehnat poměrně lacino, pokud jsou na jedno použití. Máte-li odvahu na barevné boty, jen do toho. Je to malá plocha navíc na zemi, takže od nevěsty to pozornost odvádět nebude. Mě by se k tomu líbily tyhle boty a psaníčko v tmavě modré. Vezměte šaty do obchodu a zkuste si boty (případně kabelku) k nim, nespoléhejte na svou vizuální pamět, ta může klamat. Také je dobré zkusit Polyvore (myslím, že se tam nějak dá nahrát i vlastní obrázek), ale ten vám poradí pouze barevné kombinace, ne materiálové.

llolla +20399/-3436

28.8.12 19:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek