Jaké boty na jaro? Bez podpadků, ale ne moc placaté.

zzuza

03.03.14 21:21

Dobrý den,

ráda bych si pořídila nějaké boty na jaro, aby se hodily k sukni. Ale - podpatky nenosím a jsem na mateřské, takže chodím hodně s kočárem, není to tedy ani praktické. Nechci ani úplně placaté balerínky, neboť mám trochu problémy s nožní klenbou a bolívají mě nohy. Navíc mám pocit, že baleríny č. 40 už nevypadají nic moc. Máte nějaký tip?

Díky.


Reklama

 

PodpaTTTTek - podpaTTTků …ufff, sorry, ale v tom nadpise je to fakt peklo! K věci: zkuste lodičky - balerínky na nízkém klínku, vypadají fajn a mají je teď skoro všude.. Koukněte do odkazů níže, myslím, že se to tu i docela nedávno řešilo…

zzuza: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Atrofie +6219/-1526

03.03.14 23:31

 

Já jsem taky na mateřské a botám s podpatkem se vyloženě nevyhýbám a to i když jsem opět těhotná. Není podpatek jako podpatek,nemusíte nosit zrovna 12cm jehly a mega platformy,hezky můžou vypadat i lodičky s nižším a širším podpatkem. Záleží do jakého terénu se chystáte a jaký celkově nosíte styl. Zkuste se podívat po nějakých lodičkách buď na klínu nebo na širším a nízkém podpatku. Třeba u Bati.

zzuza: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ještěřička +27746/-9549

04.03.14 07:21

 

Souhlasím s ještěřičkou. Také jsem na mateřské a podpatků jsem se nevzdala ani v těhotenství ani ted, opravdu není potřeba na cokoliv rezignovat. Pokud vím, že budu chodit s kočárkem kilometry, ale po „schůdném“ terénu volím boty na nižším klínku případně boty na nízkém podpatku ( podobného stylu, jaký postovala ještěřička). Pro případ procházky v lese nebo po polnačce jsem si pořídila tvz.Oxfordky z CCC značka Lasocki, ted je mají za příjemnou cenu a já osobně mám s touto značkou dobrou zkušenost. Pro všechny ostatní případy volím klasické lodičky na vyšším podpatku tak , jako dříve.
Omlouvám se, opravdu nechci aby to vyznělo útočně, ale vždycky mně zvednou ze židle takové ty řeči typu mám dítě, tak prostě podpatky nemůžu ( nebo make up vlastně taky nestíhám, a lítám v riflích, protože s dítětem se nic jiného nosit nedá a ani to nemá cenu :-D). ) Dávám schválně smajlíka, druhý odstavec nebyl mířen konkrétně proti Vám, jen jsem si podobná moudra v souvislosti s mateřskou vybavila. Takže úspěšnému nákupu zdar a at všem ukážeme, že my ani na mateřské prostě nerezignujeme a do těch outdorových hadrů a gore texových bot nás prostě nedostanou :-D

AnaKarenina +4661/-1305

04.03.14 10:21

 

Já jsem si na poslední trimestr (a následné „běhání“ s kočárem po městě) tento týden pořídila http://www.vagabond.com/…3605-440-20/ V prodejnách Vagabond je mají očividně ještě ve 41, v Humanicu seženete i menší (ale o 500,– dráž). Jsou moc pohodlné, pořídila jsem si do nich ještě vložku (ale to spíš proto, že jsem si koupila o číslo větší kvůli tomu, že mi natékají nohy - vložkou mohu regulovat velikost boty podle aktuální potřeby).

Martishka +901/-68

04.03.14 14:43

 

Já doporučuji buď boty na menším klínku a nebo já lítám nejčastěji se synem po městě v oxfordkách :-)

v.veronicka +90/-6

06.03.14 01:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

100 let módy na 256 stránkách

Posledních sto let módních směrů i stylů na papíře. To je nová... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama