Jaké boty na jaro? Bez podpadků, ale ne moc placaté.

Vložit odpověď
zzuza

3.3.14 21:21

Dobrý den,

ráda bych si pořídila nějaké boty na jaro, aby se hodily k sukni. Ale - podpatky nenosím a jsem na mateřské, takže chodím hodně s kočárem, není to tedy ani praktické. Nechci ani úplně placaté balerínky, neboť mám trochu problémy s nožní klenbou a bolívají mě nohy. Navíc mám pocit, že baleríny č. 40 už nevypadají nic moc. Máte nějaký tip?

Díky.

 

PodpaTTTTek - podpaTTTků …ufff, sorry, ale v tom nadpise je to fakt peklo! K věci: zkuste lodičky - balerínky na nízkém klínku, vypadají fajn a mají je teď skoro všude.. Koukněte do odkazů níže, myslím, že se to tu i docela nedávno řešilo…

zzuza: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Atrofie +6226/-1528

3.3.14 23:31

 

Souhlasím s ještěřičkou. Také jsem na mateřské a podpatků jsem se nevzdala ani v těhotenství ani ted, opravdu není potřeba na cokoliv rezignovat. Pokud vím, že budu chodit s kočárkem kilometry, ale po „schůdném“ terénu volím boty na nižším klínku případně boty na nízkém podpatku ( podobného stylu, jaký postovala ještěřička). Pro případ procházky v lese nebo po polnačce jsem si pořídila tvz.Oxfordky z CCC značka Lasocki, ted je mají za příjemnou cenu a já osobně mám s touto značkou dobrou zkušenost. Pro všechny ostatní případy volím klasické lodičky na vyšším podpatku tak , jako dříve.
Omlouvám se, opravdu nechci aby to vyznělo útočně, ale vždycky mně zvednou ze židle takové ty řeči typu mám dítě, tak prostě podpatky nemůžu ( nebo make up vlastně taky nestíhám, a lítám v riflích, protože s dítětem se nic jiného nosit nedá a ani to nemá cenu :-D). ) Dávám schválně smajlíka, druhý odstavec nebyl mířen konkrétně proti Vám, jen jsem si podobná moudra v souvislosti s mateřskou vybavila. Takže úspěšnému nákupu zdar a at všem ukážeme, že my ani na mateřské prostě nerezignujeme a do těch outdorových hadrů a gore texových bot nás prostě nedostanou :-D

AnaKarenina +4687/-1312

4.3.14 10:21

 

Já jsem si na poslední trimestr (a následné „běhání“ s kočárem po městě) tento týden pořídila http://www.vagabond.com/…3605-440-20/ V prodejnách Vagabond je mají očividně ještě ve 41, v Humanicu seženete i menší (ale o 500,– dráž). Jsou moc pohodlné, pořídila jsem si do nich ještě vložku (ale to spíš proto, že jsem si koupila o číslo větší kvůli tomu, že mi natékají nohy - vložkou mohu regulovat velikost boty podle aktuální potřeby).

Martishka +903/-68

4.3.14 14:43

 

Já doporučuji buď boty na menším klínku a nebo já lítám nejčastěji se synem po městě v oxfordkách :-)

v.veronicka +90/-6

6.3.14 01:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek