Jaké doplňky a barvy?

Vložit odpověď
Petrolejová

23.8.13 15:26

Zdravím,
prosím o radu, pořídila jsem si tuto halenku v M&S, podle štítku je to barva Mink (norek?), chtěla bych vědět, jaké barvy se k ní hodí, jaké volit doplňky. Zatím mě napadá jen zlatý masivnější náhrdelník, ale zatím se mi žádný nezalíbil, takže ocením případné návrhy. Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Nevím, jak vypadáte, jakou máte postavu a jaký jste barevný typ. K té šedo-béžové, která se mi tu objevuje a kterou jsem jako odstín norka našla, se hodí podle mého třeba modrozelená (petrolejová, haha) nebo obecně terciální tlumenější odstíny. Ale je to vlastně neutrální barva a můžete ji zkusit citlivě podle intenzity a teploty barvy nakombinovat klidně i s hnědou a drobným výrazněji barevným detailem jen rozzářit obličej.

Petrolejová: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Saxofon +4203/-1298

23.8.13 15:47

 

Já mám k téhle barvě ráda růžovou nebo banánově žlutou, může být i limetka.

dagur +4357/-848

23.8.13 21:56

 

Mám tuhle barvu hodně ráda a momentálně v ní mám dost kousků základního oblečení (kalhoty, trika, kardigan). Pokud vezmu jen jeden kus v této barvě, druhý volím v zimě v barvě mechově zelené, petrolejové (nejradši :-) ), a s přivřením obou očí třeba i teplejší fialovou. V létě azurovou, smetanovou, a s přivřením očí lososovou (barvy do žluta mi nesluší, ale dovedla bych si představit třeba červenější oranžovou nebo hráškově zelenou). Ty oči přivírám proto, že ke jmenovaným barvám těžko najdu kabelku a boty, aby se to všechno dohromady sneslo, protože tahle barva noc nefunguje s černou, tmavě hnědou, béžovou, šedou, prostě s ostatními „neutrálními“ barvami, ve kterých obvykle boty a kabelky bývají (je to děsně fádní kombinace), a druhá barva se zase nemá ráda s rezavě hnědou (přírodní kůže, dřevo), která se skoro jako jediná z obvyklých na doplňky hodí k té první (tedy myslím hodí, aby to vypadalo jako záměr, a ne že jsem popadla první, co mi doma padlo do ruky). Téhle barvě, dle mého názoru, sluší nejvíc „přírodní“ styl: hrubé kožené pásky a brašny, dřevěné náramky a závěsy, boty z přírodní kůže.

Petrolejová: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +104722/-25275

24.8.13 18:54

 

Nevím, jestli to na Vás nebude usedlá kombinace, ale já mám podobně barevou halenku a nosím kní pelry, vypadá to pěkně

divkavmodrem +1235/-1085

23.8.13 15:53

 

Mně by k tomuto topu hodili úzké černé kožené kalhoty. Ale to není doplněk, takže pak mně napadá šátek zářivé barvy (růžové, zelené, žluté, broskvové), nebo něco stříbrného, smetanového či hnědého.

thecherry +230/-131

27.8.13 00:03

NoQuestion +1388/-439

23.8.13 19:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek