Jaké kalhoty na moji postavu? :-(

Vložit odpověď
K1001

4.11.14 14:44

Je mi 32 let, po dvou dětech, měřím 170 cm, vážím však bohužel 75 kg (:-().

Jaké kalhoty bych měla nosit?

Ty dziny tahám skoro pořád, ale nejsem si jista, že je to to pravé, ale citím se v nich ze všech nejlépe, ovšem s dovětkem „mezi jednookými králem“..

Ty tmavě modré jsou chino. To je pokus, nevím, zda to není chyba.

Poradíte?

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

I když to možná od ostatních schytám , já bych bez ohledu na modní trendy s Vaším typem postavy skinny střih kalhot nenosila. (Ty z fotky 1 a 2) . Jinak mi Vaše postava nepřipadá nijak tragická, nosila bych bud úzké nohavice ( mám na mysli kalhoty upnuté okolo stehen tak akorát a smerem dolů přirozeně se zůžující, ale zároven neobepínající koleno, lýtko, kotník). Další vhodnou variantou je starý dobrý bootcut. ( Já vím, ted nefrčí, ale vypdala byste v nich mnohem stíhlejší a proporce by byly vyrovnanější).
Na fotce č 3 se mi líbíte, ale potřebovala bych Vás vidět z více úhlů, tenhle může klamat. Ke kalhotám bych pak rozhodně nosila halenky vypasované/projmuté tak akorát na tělo ( ne obtažené, ne plandavé) Máte hezky definovaný pas a když na něj upozorníte budete vypadat štíhlejší.

K1001: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnaKarenina +4690/-1312

4.11.14 15:01

 

Mně přijde, že jste vyloženě sukňový typ. Áčková sukně nad kolena, nebo pouzdrovka by Vám slušela asi nejvíc…

Kalhoty vypadají dobře ty rifle, jinak bych taky hlasovala za bootcut střih nebo prostě širší nohavice.
A mám pocit, že by Vám víc slušelo kratší tričko, ale to může být úhlem fotky…

(A teda rozhodně není důvod k těm smutným ksichtíkům, postavu nijak špatnou nemáte)

K1001: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ADAD +1860/-783

4.11.14 18:54

 

Dobrý den, ze zkušenosti vím, že při tomto typu postavy musíte spodní část těla oblékat poměrně konzervativně a hlavně se vyhýbat mnohdy neslušivým trendům, kterých jsou často plné obchody (nyní např. kalhoty s výraznými potisky). Základ jsou dobře padnoucí bootcut nebo straight kalhoty popř. jeansy tmavé barvy. Nejsou vhodné velké vzory ani divoké šisování. Vyhýbejte se kalhotám, které jsou volné v oblasti zadku (chinos, boyfriend) a směrem dolů se zužují, ty by vaše problematické partie ještě rozšířily. Úplně zapovězené nejsou slimky, ale spíše s delším topem. Nevím, jak jste na tom s obuví, ale doporučuju vyšší podpadky nebo pohodlný klínek, který nohy ještě opticky protáhne. To, co si odepřete od pasu dolů si vynahraďte na hodní části těla - barevné (spíše vypasované) topy, potisky, výrazné šperky, šátky naušnice atd.
O vhodných kalhotách pro hrušku více např. tady http://www.jeans-and-accessories.com/…ns-pear.html

K1001: Odpověď mi pomohla, děkuji!

sequinmermaid +91/-5

5.11.14 10:53

 

Taky jsem hruška s poněkud nelichotivými bochánky na vnějších stranách stehen a taky ze sebe mám pocit, že mi spodek poněkud příliš „sedí“ na zemi. Se skinny střihem nemám problém u tmavých kalhot z pevné látky, ovšem nikdy nevolím skinny bokovky. Osobně mi vůbec nesedí bootcut džínsy, ale u formálnějších typů kalhot mi naopak rozšířené nohavice sluší. Nedávno jsem v F&F sehnala šedé formálnější kalhoty s vyšším pasem a rozšířenými nohavicemi. A ty mi sluší asi ze všeho nejvíc (když nepočítám sukně a šaty). U rovných střihů, které jsou vůbec skvělé, mi pak přijdou jako dobrý nápad puky. Myslím, že jen díky nim nevypadám ve svých jediných zářivých kalhotách (červená) rovného střihu jako valící se tank (a to přesto, že nadváhu nemám).

Teď budu hrozně nepopulární a schytám tunu červených ramínek, ale nedokážu si to (kvůli vlastní zkušenosti - na svých tehdejších 158 cm jsem mívala v pubertě 70 kilo, tedy jsem na tom byla se spodkem hůř než vy) odpustit: Pokud vám vaše váha skutečně vadí natolik, že třeba nerada chodíte nakupovat a z obchodů odcházíte skoro ponížená, protože vám nic nebylo nebo neslušelo. Pokud vám vedle štíhlejší ženy klesá sebevědomí a celkově nemáte pocit, že jste hezká, když se na sebe podíváte do zrcadla, vykašlete se na ostatní a jejich řeči o tom, že na vzhledu nezáleží a že za každou cenu musíte milovat to, co se vám na vás nelíbí, protože jste to prostě vy. Pokud tomu doopravdy nevěříte, nefunguje to. Důkazem budiž Christina Aguilera, Adele, Ewa Farna, princezna Beatrice a řada dalších… Člověk by se nikdy nikam nedostal, kdyby se se vším smířil. Mít se ráda neznamená vždycky smířit se s tím, jak vypadám, častěji to spíš znamená, že se odvážíte být taková, jakou si být přejete, protože sama sobě za to stojíte.

To já jen kvůli těm smutným smajlíkům, působí na mě, že jste spíš nespokojená se svou postavou, než s faktem, že pořád nosíte džíny. Pokud vám skutečně jde jen o kalhoty a s postavou jste upřímně spokojená, zapomeňte, že jsem něco řekla. V tom případě jste šťastná žena (a to myslím zcela upřímně) :) Pokud se postavou trápíte, popřemýšlejte o tom. Nejste tlustá, ale být někde mezi je kolikrát to nejhorší, protože člověk cítí, jak málo vlastně schází, aby vypadal tak, jak si přeje…

K1001: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

5.11.14 13:51

 

Chinos jsou přesným příkladem, co ne, naopak džíny Vám sluší skvěle. Skoro jsem nevěřila, že je na fotkách stejná osoba - propastný rozdíl, v džínách vypadáte na min. o 5 kg míň. Takže optimismus - vypadat výborně je možné. Zkuste pohledat starší články Ady zde na MP o střizích.

K1001: Odpověď mi pomohla, děkuji!

g.kala +10687/-756

5.11.14 17:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek